• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trening dla początkujących
#1
Elo wszystkim;) czy zna ktos jakies treningi dla początkujących rozgrywających? z gory thx
  Odpowiedz
#2
Rozgrywający.. hym. Przede wszystkim zwinność, szybkość, musisz widzieć bardzo dobrze boisko, trzeba byc zawsze skoncentrowanym rozgrywający to taka matka całej drużyny :D. mówi co masz robić pokazuje jak grać. Jeśli chodzi o trening to ćwicz drybling, jak masz dostęp do bieżni to bardzo dobrze, a jak nie to biegaj. Teraz nie no ale od wiosny czemu nie :). Siłownia odpada jak na razie. A ile masz lat ;>?
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#3
12 lat
heh ale co z tego ja naprawde kocham kosza. Moja ciocie mieszka bardzo blisko mnie i tam mam rowerek. slyszalem ze rozgrywajacy tez musi miec opanowany dwutakt do perfekcji.
chcialbym robic dwutakty jak iverson :) wiem glupi post:(
  Odpowiedz
#4
Chyba z dwie albo trzy osoby na forum są w takim wieku. Masz 12 lat, chyba AI. to twój idol ?:). Dwutakt zawsze miej opanowany do perfekcji. To nigdy nie zaszkodzi. Kochasz kosza świetnie :), jest to sens życia, przynajmniej dla mnie. Wybrałeś rozgrywający? Czemu?
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#5
NO tak.Uwielbiam jego grę i wogole pokazal ze wzrost to nie wszystko czytalem jego biografie trudna mial droge .Wybrałeś rozgrywający? Czemu? - Lubie kozlowac,lubie sie bawic pilka lubie podawac...........NOO SENS ZYCIA
  Odpowiedz
#6
Lubisz podawać powiadasz...to dobrze, że są tacy ludzie :P Ja przeważnie albo czekam na niecelny rzut i wtedy zbiórka, dobitka...albo czekam na podanie, żeby dokonać egzekucji :) Ale ja to taki niby center jestem :P
Skoro dobrze się czujesz na tej pozycji to już pierwszy krok za Tobą :) Teraz tylko doskonalenie swoich zdolności i umiejętności :)
  Odpowiedz
#7
heh dzieki. ja podaje a mi nikt prawie ale dobrze ze rozgrywam.
  Odpowiedz
#8
Ehh taa :D. Każdy ma swoją pozycje którą kocha, na niej gra, w innej sie nie widzi.
Ty rozgrywający(PG)
Grigo Center ©,
ja na przykład gram niskiego skrzydłowego i rzucającego obońce (SG,SF)
No prawda A.I mial trudne życie tez to czytałem, na prawde szkoda go :/. Ale teraz żyje mu się lepiej :) jesteś świetnym koszykarzem.
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#9
Ja gram na PG też zawsze poprostu za niski byłem. Wejścia pod kosz to mój popisowy numer ;] chociaż bardzo lubię grać pod koszem :D
  Odpowiedz
#10
nom.a jak sie Berbeciu ryjesz pod kosz? pewnie z łokcia wszystkich:) a jak ktos stoi na drodze to zmiana kierunku nie?:)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości