• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wzmocnienie kolan
#1
Siema

Mam pewnien problem otóż czasami gdy porobie kilkanaście czy też więcej przysiadów czuje takie leciutkie strzelanie w kolanie. Jak mysicie czym to jest wywołane? Miewaliście coś takiego?

Może pomogą jakieś opaski ściągacze na kolana co sądzicie ;>
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#2
Hmm nie wiem co to może być , może kolana już są dość sporo obciążone i dlatego ? jeżeli tak to ściągacze można zastosować ale nie wiem co to może być. :/
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#3
Wiesz co też mi się to czasami zdarza. Kiedyś zrobiłem sobie przerwę2 tyg. z tego powodu...ale potem odkryłem, że muszę porządnie "rozgrzać" stawy i potem jest ok. Dużo gimnastyki na te stawy stosowałem i było jako tako. Teraz przez święta i trochę przed nimi nie miałem czasu na treningi, więc teraz od nowa zaczynam ;/ Mam nadzieję, że szybko odnajdę rytm i jak zrobi się ciepło, będę pakował ;p
  Odpowiedz
#4
Ej też mi się tak wydaje że jak bardziej się rozgrzeje to jest okej. Może coś w tym jednak jest?
Może popytam, poczytam na necie przyjrzę się temu bliżej. Może czegoś mam za mało w organizmie? Zobaczymy. Napisze jak będę coś wiedział :)
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#5
Znaczy ja mam tak, że jak robie przysiady to mi "strzela" w kolanach, ale nic nie czuje tylko słysze.
  Odpowiedz
#6
Ej no to mi właśnie to samo..
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#7
Wg mnie to nic złego czy jakaś kontuzja. Ten typ tak ma.
  Odpowiedz
#8
Ja u Siebie takie strzelanie zaobserwowałem w łokciu gdy trenowałem hantlami, ale po bardziej intensywniejszej rozgrzewce nie było słychać. Spróbuj rozruszać bardziej kolana, mocniejszą rozgrzewkę i zobacz wtedy.
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#9
Może i racja. Też raz zauważyłem że nic mi nie "strzela" jak się bardziej porozciągam, a przynajmniej mniej.
No u mnie Berbeciu podobnie nic nie boli nie odczułem nigdy żadnego bólu tylko się trochę zaniepokoiłem tym.
Ale teraz zacznę przywiązywać do tego wagę, do tych rozgrzewek nóg, a w szczególności kolan.
Napisze czy minęło.
A w necie nic sensownego nie udało mi się ustalić.
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#10
Bólu przy tym nie odczuwałem, ale jak przy każdym przysiadzie słyszę strzelanie to wolę sobie darować... Jak na WF mam rozgrzewkę 15-minutową, taką z prawdziwego zdarzenia, to potem mi nic nie strzela. Tak więc w moim przypadku to najprawdopodobniej wina niewystarczającej rozgrzewki i rozciągania ;) No i może faktycznie, ten typ tak ma :D
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości