• 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#1
Siemka jestem Kacper i aktualnie mieszkam w UK koło Birminghan. W kosza gram dla przyjemności póki co. Wcześniej grałem w piłke ręczną przez 5 lat, obozy ogólnopolskie, granie w klubach i tak dalej a teraz próbuje coś ogarnąć w kosza.
Pozdrowienia z UK :)
  Odpowiedz
#2
Siemanko kolego :) !. Napisz jakie amsz predyspozycje :D Wzrost,waga,wyskok,wiek itp.. Miłego korzystania z forum :).
  Odpowiedz
#3
Witaj na forum!
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#4
siema kacper ;)
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#5
Wzrost: 1.80
Waga: 75 kg.
wiek: 15 lat
wyskok: nie sprawdzałem.
  Odpowiedz
#6
A w ogóle to czemu nie pasuje ci piłka ręczna? :P Ja szczerze to bym chciał. Tylko nie rajcuje mnie to ich kozłowanie piłki, którego kompletnei nie rozumiem. Łapie podanie, kozłuje, łapie piłke wbiega, kozłuje, łapie, rzuca. Kuur*a :D
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#7
Tzn. Ja grałem w ekstra klasie w piłke ręczną, lecz teraz mieszkam w UK od 2 lat a tutaj durnie nie wiedzą co to za sport dlatego zacząłem grać w kosza bo jest tu bardziej popularny. I 5 lat grania poszło się jeb** ;/
  Odpowiedz
#8
A czyli w ciągu najbliższych kilku lat nie masz zamiaru wracać do polski? :P Teraz czaję :P
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#9
A amsz jakiegoś ulubionego zawodnika NBA czy ulubiona pozycję :D ?
  Odpowiedz
#10
Mam 2 ulubionych zawodników:
1) Michael Jordan - po prostu legenda, najlepszy koszykarz jaki istniał na kuli ziemskiej - oczywiście to tylko moja opinia :)
2) Magic Johnson - lubię jego styl gry, szczególnie podania które są znakomite
A moja pozycja to rozgrywający, lecz czasem lubię sobie pograć na skrzydle.

No do Polski raczej nie będę wracał, teraz z pracą w PL to kabaret, wszędzie trzeba mieć plecy i tak dalej a tutaj mogę żyć na poziomie...
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości