• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zainteresowania
#11
Moje zainteresowanie leżą w graniach budowlanki. Interesuję się wszystko co kryje się pod tym pojęciem. Najpierw 4 lata technikum budowlanego, potem odpowiednie studia, a teraz pracuję w firmie budowlanej, gdzie zajmuję się zakupem maszyn do naszego przedsiębiorstwa. Ostatnio wyłapałem kilka fajnych koparek na http://www.atlas-poland.pl/. Ma ktoś podobne zainteresowani? :)
  Odpowiedz
#12
Ja lubię też siatkę :) W najbliższym tygodniu będę oglądał Final Six, bo na szczęście Polacy się zakwalifikowali.
Przeczytaj dlaczego laser do depilacji jest coraz częściej stosowany przez polki

  Odpowiedz
#13
Ja uwielbiam siatkówkę plażową. Ostatnio próbowałem namówić na to moją dziewczynę jednak biedna wstydzi się wychodzić na plażę w bikini, ponieważ ma mały problem z "meszkiem" na brzuchu. Postanowiłem, że namówię ją na depilację laserową brzucha co rozwiąże jej problem. Niestety na początku nie była temu przychylna, ale po zapoznaniu się z informacjami z https://depilacjavectus.pl/depilacja-brzucha/ całkowicie zmieniła swoje zdanie.  Teraz czekamy tylko na umówiony zabieg :)
  Odpowiedz
#14
Mnie bardzo interesuje modelarstwo samolotów :)
  Odpowiedz
#15
Ja ostatnio jestem bardzo zainteresowany ekologią. Wydaje mi się, że dużo ludzi nie zwraca na to uwagi, a nasza planeta niestety potrzebuje naszej pomocy, bo inaczej wszystko może się dość szybko zmienić, oczywiście na gorsze. Przede wszystkim trzeba ograniczyć zużywanie wody, dlatego postanowiłem przejść z wanny na kabinę prysznicową i zamówiłem sobie taką na https://strefalazienek.pl/436-sanswiss. Teraz tylko czekać na przesyłkę i można montować :)
  Odpowiedz
#16
cześć ja interesuję się wykończeniem wnętrz i prowadzę blog pod adresem http://1pokoj.pl - znajdziecie tam sporo inspiracji.
  Odpowiedz
#17
Moim największym zainteresowaniem jest podróżowanie :)
  Odpowiedz
#18
moje zainteresowania to podróże, staram się dużo oszczędzać na fajne wycieczki, pomagają mi w tym sposoby z http://us-siemiatycze.pl/jak-oszczedzac-...-sposobow/
 POLECAM I WAM! zobaczycie, że dużo odłożycie
  Odpowiedz
#19
Moje zainteresowania wiążą się z moją pracą, a więc wszystko jest w obrębie medycyny. Niedawno zaczęło mnie szczególnie interesować wyposażenie mojego gabinetu, aby pacjenci czuli się komfortowo i bezpiecznie. Trafiłem na bardzo ciekawą ofertę lampy medycznej bezcieniowej na https://cito-sklep.pl/lampy-zabiegowe-le...0-led.html. Wydaje mi się, że to dobry akcesorium, które na pewno nieraz mi się przyda! :)
  Odpowiedz
#20
Ja ostatnio zainteresowałem się zakładami bukmacherskimi. Wiem, że przez większość ludzi jest to postrzegane jako naciąganie innych i strata pieniędzy, ale patrząc na to ile udało mi się już wygrać wcale nie mogę tak stwierdzić. Już kilku znajomych pytało się mnie gdzie może znaleźć jakieś informacje na ten temat i zawsze ich odsyłam na alfabets.pl, także jeśli Was to też zainteresuje to zapraszam na tamtą stronę :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości