• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zainteresowania
#11
Moje zainteresowanie leżą w graniach budowlanki. Interesuję się wszystko co kryje się pod tym pojęciem. Najpierw 4 lata technikum budowlanego, potem odpowiednie studia, a teraz pracuję w firmie budowlanej, gdzie zajmuję się zakupem maszyn do naszego przedsiębiorstwa. Ostatnio wyłapałem kilka fajnych koparek na http://www.atlas-poland.pl/. Ma ktoś podobne zainteresowani? :)
  Odpowiedz
#12
Ja lubię też siatkę :) W najbliższym tygodniu będę oglądał Final Six, bo na szczęście Polacy się zakwalifikowali.
Przeczytaj dlaczego laser do depilacji jest coraz częściej stosowany przez polki

  Odpowiedz
#13
Ja uwielbiam siatkówkę plażową. Ostatnio próbowałem namówić na to moją dziewczynę jednak biedna wstydzi się wychodzić na plażę w bikini, ponieważ ma mały problem z "meszkiem" na brzuchu. Postanowiłem, że namówię ją na depilację laserową brzucha co rozwiąże jej problem. Niestety na początku nie była temu przychylna, ale po zapoznaniu się z informacjami z https://depilacjavectus.pl/depilacja-brzucha/ całkowicie zmieniła swoje zdanie.  Teraz czekamy tylko na umówiony zabieg :)
  Odpowiedz
#14
Mnie bardzo interesuje modelarstwo samolotów :)
  Odpowiedz
#15
Ja ostatnio jestem bardzo zainteresowany ekologią. Wydaje mi się, że dużo ludzi nie zwraca na to uwagi, a nasza planeta niestety potrzebuje naszej pomocy, bo inaczej wszystko może się dość szybko zmienić, oczywiście na gorsze. Przede wszystkim trzeba ograniczyć zużywanie wody, dlatego postanowiłem przejść z wanny na kabinę prysznicową i zamówiłem sobie taką na https://strefalazienek.pl/436-sanswiss. Teraz tylko czekać na przesyłkę i można montować :)
  Odpowiedz
#16
cześć ja interesuję się wykończeniem wnętrz i prowadzę blog pod adresem http://1pokoj.pl - znajdziecie tam sporo inspiracji.
  Odpowiedz
#17
Moim największym zainteresowaniem jest podróżowanie :)
  Odpowiedz
#18
moje zainteresowania to podróże, staram się dużo oszczędzać na fajne wycieczki, pomagają mi w tym sposoby z http://us-siemiatycze.pl/jak-oszczedzac-...-sposobow/
 POLECAM I WAM! zobaczycie, że dużo odłożycie
  Odpowiedz
#19
Moje zainteresowania wiążą się z moją pracą, a więc wszystko jest w obrębie medycyny. Niedawno zaczęło mnie szczególnie interesować wyposażenie mojego gabinetu, aby pacjenci czuli się komfortowo i bezpiecznie. Trafiłem na bardzo ciekawą ofertę lampy medycznej bezcieniowej na https://cito-sklep.pl/lampy-zabiegowe-le...0-led.html. Wydaje mi się, że to dobry akcesorium, które na pewno nieraz mi się przyda! :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości