• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zainteresowania
#21
Moim największym zainteresowaniem jest fotografia. Ostatnio bardzo dużo zacząłem robić portretów :)
  Odpowiedz
#22
Moim największym zainteresowaniem jest dbanie o własne zdrowie i sprawność fizyczną. Obecnie zacząłem stosować nową dietę sokową. Polega na tym, że pije się kilka soków dziennie, które są oczywiście tworzone z naturalnych produktów (owoców czy warzyw). Kompletuję sobie takie zestawy na https://juicebyprzelom.pl/stworz-zestaw. Wydaje mi się, że to dobry sposób, żeby zrzucić kilka zbędnych kilogramów :)
  Odpowiedz
#23
Ja bardzo lubię się uczyć nowych języków obcych. To takie moje małe hobby.
  Odpowiedz
#24
Moją największą pasją jest pomaganie innym. Z racji tego mam swój własny gabinet fizjoterapii, w którym prowadzę różne rehabilitacje i inne tego typu rzeczy. Od pewnego czasu można u mnie też zapisać się na elektroterapię, z wykorzystaniem aparatu https://bitmed.pl/190-aparaty-do-elektroterapii. Myślę, że warto mnie odwiedzić :)
  Odpowiedz
#25
Moim największym zainteresowaniem jest dieta. Oczywiście raczej sam staram się ją sobie układać, bo to naprawdę bardzo fajna zabawa, ale czasami nie zawsze mam czas, żeby samemu sobie gotować i wtedy korzystam z tzw. diety pudełkowej. Obecnie zamówiłem sobie menu https://www.przelomwodzywianiu.pl/menu-tygodniowe. Wydaje mi się, że to dobry wybór dla ludzi zapracowanych, ale chcących zrzucić trochę zbędnego ciałka i zadbać jakoś o siebie :)
  Odpowiedz
#26
Ja za jakiś czas będę zdawał maturę i potem marzy mi się praca stomatologa, w szczególności chciałbym zajmować się protetyką. Wiecie coś może na ten temat? Jeśli nie to polecam zajrzeć na https://kristalum.pl/protetyka-stomatolo...antologia/ tam pokrótce przedstawione jest to zagadnienie. Moim zdaniem nie ma nic bardziej ciekawszego od tego! :)
  Odpowiedz
#27
MOje ostatnie zainteresowania kręcą się wokół dwóch sfer: 1. biznes 2. książki. Może Wam się na początku to wydawać dziwne, ale postanowiłem zabrać się za wydanie swoich książek. Może w końcu będą z tego jakieś pieniądze. Z tego co poczytałem to już wiem, że Wydać Książkę wcale nie jest tak trudno, wystarczy wiedzieć gdzie się z tym udać :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości