• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hot Sauce's "Hypnotizer" + Video
#1
The Hypnotizer

Kozłuj piłkę nisko a następnie prze kozłuj ją do tyłu i zacznij kozłować za plecami.
Jednocześnie pochyl się i lekko przykucnij tak by D stracił piłkę z oczu.
Gdy ruszy by ci ją odebrać ruchem nadgarstka wyrzuć piłkę ponad swoją i jego głowę tak by spadła za jego plecami. Nie przerywaj ruchów jak przy kozłowaniu tak by D myślał że piła jest cały czas za twoimi plecami.
Gdy ci się znudzi patrząc mu w twarz rusz po piłkę która czeka za jego plecami.

   
Po kliknięciu włączy się gif.

1.




źródło:street-ball.info/showthread.php?tid=151&page=1
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#2
Ćwiczyłem tan trik i go umiem nawet. Ale nie zawsze można go zastosować. Chyba ze jest się gdzieś przy lini. Ale chyba w klasycznym koszu to podwójny nie?
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#3
No ale wiesz, jak by któryś z twoich kolegów stał za nim i by złapał piłeczkę ? A na końcu by tobie oddał i Ty paka xD
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#4
no tak :D chyba że by podał hehe. Bo kumpel raz coś podobnego zrobił to sędzia gwizdał tego podówjnego. Ale trik fajny jeszcze jak sie po pozbyciu piłki zwód zrobi to świetnie wygląda xD
Ale oborńca wtedy sie nie zczai jak piłka będzie leciała z tyłu głowy, wzdłóż szyji żeby jej nie było widać. wtedy sie na pewno nie zczai
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#5
Ja w wakacje to próbowałem i działało, nie orientowali się , może później jak już nie wiadomo ile to robiłem... heh
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#6
heheh. Ale trik na prawde godny polecania i fajny, widowiskowy :). Fajna jest później mina obrońcy jak nie wie co sie dzieje :D
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#7
moze macie jakies porady bardziej szczegolowe jak to zrobic ? probóje i nie wychodzi :p
  Odpowiedz
#8
Pooglądaj bardziej dokładnie filmik na nim jest on b. dobrze przedstawiony. Jakieś porady? hmm piłkę musisz puszczać wzdłuż pleców tak aby przeciwnik się nie zczaił ; )
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#9
Ten trick rządzi. :)
[Obrazek: ostr_3053.jpg]
  Odpowiedz
#10
Ja tam nie ogarniam kozłów za plecami ;/
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości