• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TECHNIKA CZY CELNOSC?
#1
Question 
Siema lepiej rzucac lepiej technicznie czy celnie?Są jakies cwiczenia na poprawe techniki rzutu czy layupa oprocz samej gry?Np ogladnijcie sobie ten filmik http://www.youtube.com/user/pennyccw?ble...W2QSBn3iSs on tak wszystko czuje wie co zrobic i do tego jeszcze z pelnym speedem rwie sie na kosz i potem jakis efektowny rzut jak sie tego nauczyc i mozna sie tego nauczyc?Bo to trzeba miec chyba w genach
  Odpowiedz
#2
Myśle że wszystko da się trenować i można być z czegoś dobrym. Jest takie powiedzenie: Najpierw naucz się podstaw a potem magia przyjdzie sama. Jak sie umie szybko oddawać rzuty, robić perfekcyjnie dwutakt,bloki,zasłony to same przyjdą jakieś popisowe zagrania. Tak jak np. jest u A.I ;)
Mój trener powiedział : możesz rzucać nawet jednym palcem czy z pod kiecy abyś trafiał!
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#3
heh no ale podstawa to nie perfekcja ale chyba wiem o co Ci chodzi.
  Odpowiedz
#4
ale zawsze od podstaw trzeba zaczac bo jak wyrobisz sobie ''zły'' nawyk to potem ciezko jest sie oduczyc;p
Basketball- I love this game Heart
  Odpowiedz
#5
Widzę że bardzo lubisz grę Iversona. Podstawy są ważne ale dokładnie to co widzimy u zawodników and1 lub nba to jest perfekcyjne czucie piłki. Ich ręka się już przyzwyczaiła do piłki i wiedzą ile siły w to włożyć i kiedy wypuścić piłkę.
  Odpowiedz
#6
Lucky :
Mój trener powiedział : możesz rzucać nawet jednym palcem czy z pod kiecy abyś trafiał!

Nie podoba mi się taki trener. Ty masz rzucać technicznie, ąż rzuty zaczną wpadać. A nie rzucać byle jak byle trafić.
  Odpowiedz
#7
Do Wade :
no dobry ziomek jest.Ogladales turniej w Katowicach?Gostek caly czas sie darl Allen,Allen, Iverson sie obrocil i ,,mother f....." :) na caly glos ale sie z tego lałem:)
  Odpowiedz
#8
Nie wiem czy dobry czy zły. Miałem tylko 2 trenerów i nie moge tam oceniać. Może i za dobry nie jest, ale to trener.
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#9
no trenera sie nie wybiera.i mam taki glupi dylemat...chodzi o to ze jak gram w dresie albo jestem w kurtce to mi sie lepiej gra niz w samym podkoszulku.Nie wiem moze przyzwyczjenie.?
  Odpowiedz
#10
hehe ej jak ci sie lepiej gra to są na allegro "rękawy koszykarskie" walnij sobie ;d
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości