• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przed meczem
#1
Big Grin 
Zaniedlugo jade na turniej na pare dni:D i zastanawiam sie zo zrobic przed meczem,co zjesc zeby gral w jak najlepszej formie.Macie jakies pomysly?
  Odpowiedz
#2
Wiesz na pewno nie możesz jechać tam na głodnego zjedz to co zawsze. A po za tym przed meczem spróbuj się wyciszyć żeby nikt ci nie przeszkadzał załącz sobie jakąś motywującą do gry nutę. Ja osobiście dzień przed oglądam sobie film Coach Carter :D
  Odpowiedz
#3
przed meczem warto se poprawic samupoczucie i zjesc 2 kawalki czekolada ( szybko ie trawi i zameniaw energie) i tak jak wczesniej napiał wade to warto posluchac muzyki lub wczesniej obejrzec np coach carter :P
Basketball- I love this game Heart
  Odpowiedz
#4
Ale ja nie mam ŻADNYCH filmow fabularnych o koszu ;( I zawsze jak np rano wstane przed treningiem zrobie sobie pare pompek,brzuszków i zjem jakies wieksze sniadanie albo cos na sile zjem to mi sie potem lepiej gra.A czy warto sobie kupic jakas koszulke pod spod jak np w tej w ktorej gram na zawodach jest niewygodna?
  Odpowiedz
#5
Ja robie tak jak wade :D. A przed treningiem nie rób brzuszków i pompek bo z kondycją pod koniec będzie nie za dobrze, a po za tym jeszcze nie ten wiek. ;)
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#6
Luckyy ma rację nie ćwicz rano ponieważ mięśnie są zaspane i tylko kontuzji można się nabawić. Najlepiej to się rozciągać z rana i tyle. Te koszulki w których się gra są bardzo niewygodne ja osobiście zakładam sobie własną koszulkę pod spód.
  Odpowiedz
#7
Taa, Coach Carter- bardzo ale to bardzo motywujący film. Posłuchaj sobie muzyki którą poprostu lubisz ;] nie musi to byćmyzyka do grania ;p Ja np. przed treningiem sobie dzisiaj sluchałem Sean'a Kingstona - Me love ;] Zrelaksuj sie i rozluźnij. Co ma być to bedzie, a postaraj się wypaść jak najlepiej. Co do zjedzenia czegos hmmm. Jedz normalnie, ale jakis czas przed meczem zjedz sobie kawałek czekolady czy np Snikersa.
  Odpowiedz
#8
kurde nie moge ściągnąć Coach Carter ;/
No dokładnie. ;)
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#9
hehe na you tubie sa tylko 2 czesci 10-io minutowe :[
  Odpowiedz
#10
No ja właśnie też ściągam ten film przez program ygoow, Ja zazwyczaj przed treningiem albo przed turniejem staram się zjeść coś słodkiego (czekolada, cukierek cokolwiek się nasunie xD ) . Muza itd dobra rzecz, sam muszę spróbować, I postaraj się na turnieju uspokoić - jakoś w środku musisz się wyluzować i myśleć o grze a nie o tym kto na mnie patrzy.
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości