• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
na kosz
#1
siema wiecie jak poprawic swój zryw na kosz? tak żeby lepiej obejść obrońce a potem rzucić:).są na to jakies cwiczenia bez piłki ?

ps Mój pierwszy post Sleepy
  Odpowiedz
#2
Siemanko, Jest wiele na to sposobów na pewno chodzi Ci o szybkość , szybkość kozłowania, opanowanie piłki (pod nogami i normalnie) i znajomość najprostszych minięć. W te pojęcia powinieneś się bardziej zagłębić aby uzyskać twój cel. Sprawdź dział Trening w kategorii Streetball. To dobry początek następnie dla jakiś niejasności pytaj a pomożemy :)
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#3
1 a warto trenować dynamikę?2 bo chodzi mi TEŻ o to jak minąć zawodników ktorzy są pod koszem np stoi Ci center pod koszem i co zrobić?3 I np jest taka sytułacja że nikt z tobą nie gra 1 on 1 ani nic poza treningiem i jak to nadrobić?
  Odpowiedz
#4
Trzeba mieć opanowaną piłkę do perfekcji, tak też poprawisz dynamike. Jak np. pod koszem stoi Center zrób crossover, gdy sie nabierze rzuć półhakiem na kosz. lub odchyl się i rzuć. Jest tego masa. Można gadać i gadać o tym jak przejść centra. Zależy od ciebie i od twojej wyobraźni ;>
Ja zawsze przedzieram sie przez obrońców i wychodzi :D. Czasami nawet dobrze usiąść i pomyśleć nad paroma sprawami i zastanowić się głębiej. Spróbuj ;). Mam nadzieje że w małym stopniu pomogłem.
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#5
nom ja tak zawsze przed meczem robie sluchaj Luckyy ;)
  Odpowiedz
#6
PROSZE
  Odpowiedz
#7
dzięki streetballove ;)
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#8
spoko.Wiecie co mi jeden trener mowi ze mam rzucac wszystko tak samo a potem jak bede w juniorach to dopiero z layupa albo z haka a drugi trener mówi ze mam super technike i ze dobrze ze rzucam roznymi technikami. Nie no to juz mnie zaczyna wkurzac.Co mam zrobic niech najlepiej napisze to jakis doswiadczony gracz
no patrzcie ,normalnie jak ja mam grać i robic layupy albo cos jak dopiero w juniorach sie tego bede uczyl w juniorach
czy jakis zawodnik z nba sie uczyl tego w juniorach ?????
  Odpowiedz
#9
dzieki streetballove.Hehe przesrane
dzieki Luckyy
do Luckyy:co to ten półhak
  Odpowiedz
#10
Rzut hakiem : jest to rzut dalszą ręką od kosza. Przykładowo stoimy bokiem do kosza i rzucamy jedną ręką najlepiej dużym dużym lobem.. Jesto to rzut którego ciężko się nauczyć jest jednym z najtrudniejszych ale wygląda wspaniale!
Streetballove jeśli chcesz coś osiągnąć próbuj nowych żeczy baw się koszykówką, ja bym słuchał tego trenera co mówi że jestem dobry i wymaga ode mnie więcej! Czyli ucz się coraz nowych rzeczy ale ucz się ich! :)
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości