• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Choroba
#1
hej mam pytanie bo ja teraz byłem przez 2 tygodnie chory przyszedłem do szkoły i od razu mam turniej z streetballa
A mi po chorobie nic nie wychodzi jak szybko wrucić do formy??
  Odpowiedz
#2
Uuu nie ciekawie. Na pewno czas ci teraz potrzebny ;/ jest to przekleństwo koszykarzy :D. Nie wiem pograj pare dni i powinno sie ustablilizować.
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#3
(27-01-2010, 13:09)Luckyy napisał(a): Uuu nie ciekawie. Na pewno czas ci teraz potrzebny ;/ jest to przekleństwo koszykarzy :D. Nie wiem pograj pare dni i powinno sie ustablilizować.

hej, dołączam się do prośby
właśnie siedzę w domu na zwolnieniu lekarskim a już za lekko ponad tydzień rozpoczynają się zawody trio basket (http://www.triobasket.pl) w których bardzo chciałbym wziąć udział.
znacie może jakieś "magiczne sposoby" na błyskawiczny powrót do formy?
  Odpowiedz
#4
trybik napisz co Ci aktualnie jest to może coś pomożemy.

bartekh1996 Postaraj wszystko powtórzyć sobie po kolei ... Np. Rzuty z różnych pozycji, gra sam na sam (Nawet dla zabawy jeżeli nie czujesz się na siłach, chodzi oto aby sobie przypomnieć różne minięcia itd.) W wolnej chwili dodatkowo sobie po kozłuj pod nogami itd. Troszkę czasu i będzie jak dawniej :)
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#5
w domu podrzucaj piłkę i ćwicz nadgarstek żebyś nie wyszedł z prawy to ważne ;>
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#6
Nie ma innego lekarstwa na poprawę formy po chorobie jak trening.
  Odpowiedz
#7
(05-03-2010, 00:43)Koli napisał(a): trybik napisz co Ci aktualnie jest to może coś pomożemy.

bartekh1996 Postaraj wszystko powtórzyć sobie po kolei ... Np. Rzuty z różnych pozycji, gra sam na sam (Nawet dla zabawy jeżeli nie czujesz się na siłach, chodzi oto aby sobie przypomnieć różne minięcia itd.) W wolnej chwili dodatkowo sobie po kozłuj pod nogami itd. Troszkę czasu i będzie jak dawniej :)

Coś mi siedzi na płucach niestety :(
gadałem z lekarzem i mi powiedział, że nie ma szans żebym wydolnościowo dał radę zagrać - za szybko opadnę z sił :(
szkoda, ale wiem co zrobie :)
Jak nie mogę wziąć udziału w zawodach to chociaż wezmę udział w konkursie trio basket na nagrywanie swoich tricków - to akurat mogę robić nawet w domu - http://www.triobasket.pl/konkurs.html :D
  Odpowiedz
#8
nom jak zrobisz filmik to się nam pochwal. A co do choroby to z płucami to szkoda :/ bo faktycznie nie wiadomo co robić ...
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#9
No pochwal się !
Aa i ten nadgarstek to ćwicz. Mówie ci że będzie potem lżej wrócić do formy.
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#10
dzięki chłopaki,
staram się staram, ale ciężko jest zlepić jakiś fajny filmik
tym bardziej, że konkurencja nie śpi, a na facebooku zawodow pokazuja sie juz niezle filmiki.
moim zdaniem spore szanse ma skok maslany, a co wy o tym sadzicie?
http://www.facebook.com/home.php?#!/vide...612&ref=mf

a poza tym, to co wy tacy bierni... moze tez macie ochote wziac udzial w konkursie? pilki reeboka czekaja a wy tylko "renciste" dopingujecie :P
link wrzucilem wczesniej :)

pozdro
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości