• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pytanie...
#1
Dobra nie wiem po co to pisze...ale mój kolega mnie prosiłDodgy więc "czy od grania w streeta można wyrobić sobie taką figurę jak ma hot souce lub iverson?"
No dobra jakbu co to pytanie mojego kumpla ;)

i koniecznie chciał żebym to napisał na forumDodgyDodgyDodgy
  Odpowiedz
#2
ale co on ma na myśli mówiąc "figurę"?
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#3
chyba mu o to chodziło ze jest tak umięśniony i ma taką figure streetballowca http://i4.photobucket.com/albums/y103/um...verson.jpg lub http://www.etapetki.com.pl/galleries/spo...rson_d.jpg

ps. no troche ten post jest taki żalowy ;)
  Odpowiedz
#4
Jak będzie grał codziennie kilka godzin xD to może i coś z tego będzie. Ale nie bd miał takiej postury jak A.I. czy Souce. ;)
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#5
A jakie ma znaczenie że coś z tego będzie??
a i zapytał sie mnie jeszcze teraz czy jak popakuje na silowni to czy wyrobi sobie figure
  Odpowiedz
#6
do Luckyy: a czemu nie?? wg. mnie jakby on duzo gral i troszke na silowni pocwiczyl to może by coś z tego było:)
no i wlasnie o co chodzi z tym "może coś z tego będzie''?
moze jak on bedzie miał wlasny styl to jego figura bedzie dopasowana do jego stylu np grasz jak IVERSON więc masz taka posture jak on mały szybki zwinny silny...
Ale chyba nie mam racji...
  Odpowiedz
#7
Nie da rady sama gra w kosza nie wyrobi mu takich mięśni. żeby tak wyglądać trzeba ćwiczyć na rzeźbę są do tego treningi. Ale sama odpowiedź brzmi nie.
  Odpowiedz
#8
A jakie treningi bo kazdy chce chyba miec taka rzezbę:):):):)
nawet mi by sie sprzydało;)
  Odpowiedz
#9
Trening na rzeźbę-zalecana jest większa liczba treningów(nawet do 6 tygodniowo)-każdą grupę mięśniową trenujemy nawet 2 razy w tygodniu. Treningi krótkie, bardzo intensywne(przerwy pomiędzy seriami zmniejszamy do 60-30 sekund) z dużą różnorodnością ćwiczeń(dodajemy więcej ćwiczeń izolowanych, jak np. rozpiętki w leżeniu, krzyżowanie linek wyciągów, ćwiczenia na maszynach treningowych).Można stosować superserie, serie łączone, serie potrójne, gigantserie(powyżej 3 ćwiczeń na tę samą grupę wykonywanych w minimalnych odstępach)-oczywiście w miarę zaawansowania ćwiczącego. Na większe grupy mięśniowe wykonujemy 12-9 serii, na mniejsze10-7 serii-ilość powtórzeń nie mniejsza niż 10-12.Dobre połączenie to wykonanie po treningu siłowym treningu aerobowego(30-45 minut). Oczywiście jest to tylko bardzo ogólny zapis, a od tych zasad są odstępstwa, ponieważ każdy organizm reaguje inaczej na te same bodźce. I tak w rzeczywistości, każdy powinien wypracować sobie osobisty program-adekwatny do indywidualnych predyspozycji organizmu, a zapis ogólny powinien służyć, jako podstawa do dalszych prób wypracowania tego programu.
  Odpowiedz
#10
no to chyba jak bede starszy to trenerzy beda wypisywali dzieki WADE
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości