• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dieta koszykarzy - Lista dań.
#1
Witajcie!

Chciałem stworzyć listę dań jakie wchłaniają koszykarze. To co widujecie na różnych klipach, wywiadach z ich udziałem. Czyli jak jeść dużo, jedząc mało.

PS. Podawajcie gotowe dania, bo że trzeba jeść makaron/ryż, owoce i warzywa to każdy wie, trudniej to zastosować..


ŚNIADANIE:
1. Płatki z mlekiem.


OBIAD:
1. Spaghetti.
2. Pomidorówka z ryżem.



PRZED TRENINGIEM:
1. Banany! Owoce!


KOLACJA:
1.



NAPOJE NA TRENING:
1. Izotoniki (najlepiej niegazowane).
2. Woda.

3. Ja kupuję soki, multiwitamina. Nie wiem czy to prawidłowo ale bardzo mi pasują.
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#2
Napoje na trening: Tak zwane "izotoniki". Kolacja,chleb z serem lub szynką ;)
  Odpowiedz
#3
Co wam to da?
Na co konkretnie ma być ta dieta? Żeby była masa, żeby schudnąć? WTF?
Noskill
  Odpowiedz
#4
Dieta ogólna ;). Taki po prostu zdrowy tryb życia, jak widzisz to raczej nie dieta na mase bo trzeba dużo jeść ;).
  Odpowiedz
#5
a ja wpierdzielam wszystko ^^
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#6
Moja krew ^^ Tylko że utyć nie moge coś xd
  Odpowiedz
#7
Przed treningiem polecam banana w ilosci (4-8) :D
  Odpowiedz
#8
Nie chodzi tu o ułożenie diety, tylko bardziej "poradnik dla koszykarza-kucharza". Właśnie po to "Jem wszystko ale nie mogę utyć". Mam dokładnie ten sam problem, i to nie chodzi o jakieś układanie diet. Po prostu żywie się bezużytecznymi rzeczami typu chleb, bułki.

To ma być tak jak napisałem, lista dań. Ale takich dań, które nie polegają na "Zjadłem, wysrałem, fajnie było". Kalorie, witaminy i inne. Jak ktoś zna jakąś ciekawą i dobrą sałatke też może zapodać. Po to ten temat :)

Chcesz utyć, wcinaj ryż i makaron. Ale nikt nie będzie jadł ciągle makaronu z sosem i ryżu. Bo zacznie tym rzygać. Chce żebyśmy podawali to co lubimy, to co lubią koszykarze nasi idole a potem kto nie ma pomysłu ten sobie to przyrządzi.
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#9
@up wystarczy kombinować z przyprawami i sosami, a kurczak z ryżem nie znudzi sie długo.
Ja np. jem 6-7 posiłków i mi sie nic nie nudzi, a z waga tym bardziej problemów nie mam.
  Odpowiedz
#10
Pewnie tak, ale chyba nie każdy tak ma bo ja nie potrafię. Też poznałem kogoś kto potrafi np. 3 razy dziennie makaron albo ryż wcinać. Ale ja nie daję rady :D Muszę codziennie jeść coś innego inaczej tracę apetyt na jakiekolwiek jedzenie.

A u mnie w ogóle ciężko o apetyt, bo miałem problemy z żołądkiem, więc muszę o to dbać :D
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości