• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubrania dobre do kosza / Zima
#1
Siemasz!

Szukam firm albo sklepów gdzie można kupić tanio coś dobrego do kosza.

Do tej pory kupowałem po prostu koszulki XXL, ale przy mojej wadze wyglądam w nich trochę gorzej niż jak wieszak ;D

Jednak najbardziej interesują mnie spodenki. Chciałbym mieć wreszcie porządne do kosza, szerokie, luźne, po kolana, a jedyne jakie znam to markowe Nike, K1X itp. Wydać 70zł na - najtańsze - spodenki, jeśli tyle kosztują moje buty, to trochę nie w porządku.



I tutaj też drugie pytanie. Jak sobie radzicie w zimę? :D Do tej pory codziennie chodziłem w bluzie i długich spodniach pokozłować, planowałem rano jeździć na boisko. Ale gdy wczoraj wreszcie kupiłem czapke, to taka zimnica sie zrobiła że nawet pokozłować nie poszedłem, a co dopiero 10 przystanków na boisko!!
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#2
sprobuj poszukac czegos w decathlonie. ost kupilem sobie spodenki z kipsty, 3 dyszki jakos zaplacilem
z takich koszowych to mam 2 pary and1 kupione u siebie w takim sportowym sklepie, jedne za 40 drugie za 60 i jeszcze adidasa ale te to sa stare i nawet nie wiem skad je mam :D

ja w zime w pon wt i srody mozemy byc od 7 do 8.20 i od 14.35 do 16 na sali gimnastycznej w szkole.pogadalismy z dyrektorem i normalnie daje nam klucz do sali, kantorka z pilkami i sobie gramy
moze u ciebie tez sie da cos takiego zalatwic

ten sklep sie sporting nazywa ale watpie zeby byl u ciebie w miescie bo widzialem go tylko w walbrzychu
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#3
Dzięki porozglądam się po sklepach, szczerze nie wziąłem tego pod uwagę, a może jakaś promocja się trafi przecie :D

Pytam raczej jak radzicie sobie z grą na powietrzu :P Jak spadnie śnieg to przedzwonię do kogoś i pewnie będę mógł na halę chodzić, ale nie lubię tego, bo daleko i ostatnio ciągle chorowałem po powrocie z niej :D.

Dlatego na razie wolę pobiegać sobie i ćwiczyc kozła, ale robi się co raz to zimniej. Liczę, że ktoś tu pogrywa na dworku : (
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#4
Ja na razie czapka na uszy, spodnie dresowe, koszulka i jazda. Jak będzie mróz to jakaś bluza i dużo biegać.
Noskill
  Odpowiedz
#5
aaa na powietrzu konkretnie, no to ja nie wiem jak robi sie koło 0 na dworze to z piłką juz nie wychodzę, tylko sala
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#6
Ja gram w bluzie, spodnie dresowe oczywko, kaptur na głowe i rękawiczki na ręce (w nie zawsze mi najzimniej). Teraz mam czapke wiec jakiś dodatkowy plus. Ale nie wiem co zrobie jak będzie tak zimno jak było wczoraj :D

Niedługo może pójdę do roboty (jak nie będzie końca świata) więc może za kasę będę wchodził na jakąś halę..
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości