• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złe warunki
#1
Siema od pewnego czasu borykam sie z problemem braku pozycji koszykarkiej na moje warunki fizyczne :) Mam 193,5 cm i 70kg wagi gram pod koszem jednak tam w ataku jak i obronie strasznie daje dupy :) Probowalem z SF ale niestety brak mi rzutu, miniecia...Koziol mam wmiare dobry mowil mi to trener, jest u mnie srogo z lapaniem pilek czym to moze byc spowodowane? Słabo rzucam tak do 5 metra sobie jeszcze radze ale daleki poldystant i za 3 to dla mnie czarna magia...JEstem szybki, dynamiczny i slabo skacze(70cm przy dwutakcie ;/) Aktualnie staram sie grac na 4,5 ale nie mam masy, jak moge sie wgrac w klimaty obwodowych graczy ? Jak nauczyc sie mijac, co jest najwazniejsze przy minieciu ?
  Odpowiedz
#2
piłka w łapę i na boisko ćwiczyć kozioł i rzut nic specjalnego tutaj się nie wymyśli. możesz popatrzeć jeszcze na jakieś filmiki na yt, a może koledzy coś ci podpowiedzą
albo przypakuj trochę żeby cię nie mogli łatwo przepchać i graj dalej np. na 4 ;)
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#3
No właśnie, idź i ćwicz, żebyś nie musiał szukać, a nie odwrotnie :P

Mówią, że to trener wybiera dla ciebie pozycje, a nie Ty :P Na to jeszcze przyjdzie czas, a teraz rozwijaj się "ogólnokoszykarsko".

Co innego gdy ktoś ma tak jak ja 180cm i prawdopodobieństwo że zostanie PG wynosi 70%, a pozostałe 30% że SG. Dla ciebie pozycja jest praktycznie wszędzie, zawodowo już będziesz miał problem na centerze, chyba że jeszcze podrośniesz z 5 cm. Wtedy dobry wyskok, siłownia i w polskich ligach dawałbyś radę :P
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#4
Ja mam też dosyć spory problem z tym co ty :< Mam 13 lat 184 cm wzrostu i ważę 72 kg. Wolę grać na obwodzie a mój trener ustawia mnie na 4,5 .. Musiałbyś utyć i wtedy na 5.
  Odpowiedz
#5
ja tam bym cie ustawil raczej na 1, 2 no ale moze sie nie znam
i w sumie to jak ktos ma dobry metabolizm to ciezko mu bedzie tak szybko przytyc wiec pogadaj moze z tym swoim trenerem czy cos ;)
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#6
"Słabo skacze 70 cm przy dwutakcie" Oo
Przy takim wzroście pewnie paki napierdylasz, co?
Czy znowu źle zmierzony wyskok...
Noskill
  Odpowiedz
#7
ludzie! grajcie w siatkowke, od poczatku roku na wf tylko siatkowka nawet jak na sale przychodzimy do gralismy w siatke i dzisiaj na wf sobie skacze jeszcze przed lekcja do obreczy i 2 palcami dotknalem obreczy ;oo. mam 170 cm jakby ktos nie wiedzial
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#8
paki robie :)
  Odpowiedz
#9
przy 170 cm? szacun
robisz jakies filmiki?
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#10
przy 193 cm :d
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości