• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ćwiczenia na wyskok - trening
#1
Co myślicie o takim treningu
http://www.gwiazdybasketu.pl/cwiczenia-n...ic-wsad/3/
Dobry jest? I czy zajeżdża stawy?
[Obrazek: uqfux8bpjfq2.png][/code]
  Odpowiedz
#2
myśle że jest dobry, próbowałem go zaledwie tydzień ale to jeden z lepszych planów jakie widziałem, jest dobrze rozpisany, ćwiczenia poprawiające mobilność których nie widziałem w innych planach z lekka mi pomogły, no ale lepiej jakbyś przyjrzał się opinii kogoś kto stosował go przez dłuższy czas, ja niestety jestem zbyt leniwy :P albo po prostu mnie nic nie motywuje
  Odpowiedz
#3
Już po tygodniu poprawiłęś mobilność o.o ? Jeśli tak to bardzo szybko masz rezultaty, pozazdrościć ..
  Odpowiedz
#4
nie wykluczam że ta poprawa mogła wynikać z czegoś innego, no ale to jest kwestia 1 przypadku, co nie zmienia faktu że plan jest dobry
  Odpowiedz
#5
Ja tak samo nienawidzę planów treningowych, też jestem zbyt leniwy :D Dlatego ułożyłem sobie samemu plany dotyczące wyskoku, rąk itd, które są tak krótkie, że znam je na pamięć :D

Druga sprawa, to ogólnie to, że nigdy nie byłem do nich przekonany. Wolę na ręce robić pompki a na nogi podskoki, niż katować się takimi ćwiczeniami.

Najważniejsze to robić rozgrzewki/rozciąganie i grać. Wciąż będę powtarzał, że większość czasu nie wykonywałem żadnych ćwiczeń, tylko sobie biegałem, a i tak cm do wyskoku mi dochodziły. Teraz zima więc muszę skakać i pompować, ale szybko zleci ;D
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#6
również mam zamiar stworzyć własny plan traningowy, żeby jeszcze bardziej poprawić wyskok, no ale to zawsze są ciężkie wyrzeczenia, wiadomo że alkohol nie idzie w parze z ćwiczeniami, a tu święta, sylwester tyle okazji i coś mi sie wydaje że trzeba będzie to odłożyć w czasie, a może i zaniechać :D
  Odpowiedz
#7
2013 --> rok osiemnastek rocznika 95 czyli mojego. ja to bede miec okazji ^^
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#8
Skillin ja podzielam twoje zdanie :) Gdy mam robic obcy plan to mnie szlag trafia, ale swój owszem lubię robić :D

@Small95:

To jak najpierw gramy a potem pijemy czy jak :D ?.
  Odpowiedz
#9
ja normalnie mam problem z uniknięciem okazji a teraz zapowiada sie wyjątkowo dużo 18, oj będzie cięzko :P na szczescie nawet po grubym dojebaniu w banie z rana nastepnego dnia jestem zdatny do udania sie na orlik :D
  Odpowiedz
#10
To dobrze przypomnij mi w jakim mieście mieszkasz :D
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości