• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hyperdunki 2012 czy Crazy Light 2
#1
Tak jak w temacie które buty bedą lepsze Hyperdunk 2012 Volt Green (bardzo jasny zielony) czy może Crazy light 2 Scarlet (czerwony z dodatkami koloru czarnego i białego) . Buty mają być szpanerskie i oczojebne:D A i czy hyperdunki jako buty typu low nie będą złe?


Mam 170 cm wzrostu 14 lat i 61 kg wagi Pozycja: rozgrywajacy/niski skrzydłowy.
  Odpowiedz
#2
lowy sa beznajdziejne moim zdaniem, bierz hyperdunki :P
  Odpowiedz
#3
(29-12-2012, 00:04)Sizzerr napisał(a): lowy sa beznajdziejne moim zdaniem, bierz hyperdunki :P

Hyperdunki są butami typu low ta pianka która niby cos tam stabilizuje nic nie daje..
Crazy Light 2 sa normalne hight.
  Odpowiedz
#4
powiem ci że na forum pisaliśmy o butach miliard razy i za każdym razem hyperdunki wygrywały, więc bierz je ;)
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#5
Obie pary budów będą dla mnie dobre ale chodzi mi o to które są bardziej oczojebne , lepsze z wygladu:D http://125.5.107.201/images/60/6082486373.jpg - HYperdunk
http://images.freshnessmag.com/wp-conten...let-01.jpg - crazy light 2
  Odpowiedz
#6
(29-12-2012, 00:35)BeBambo napisał(a):
(29-12-2012, 00:04)Sizzerr napisał(a): lowy sa beznajdziejne moim zdaniem, bierz hyperdunki :P

Hyperdunki są butami typu low ta pianka która niby cos tam stabilizuje nic nie daje..
Crazy Light 2 sa normalne hight.
Jak dla mnie stabilizują bardzo dobrze
  Odpowiedz
#7
no oczojebne to hyperdunki nie? bedziesz sie swiecił xD
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#8
Prosze o zdanie także innych użytkowników:D Chociaz i tak pewnie kupie HD ale z drugiej strony Crazy Light 2 są bardzo bardzo lekkie:D
  Odpowiedz
#9
stary, po co ci zdanie innych o tym, które są bardziej "oczojebne"? bo z tego co zrozumiałem to chodzi ci tylko o to xD
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#10
[Obrazek: bc4884d0d4304e683fbc899.jpeg]

Z tego co widzę idealne buty dla ciebie:
-oczojebne
-wybiegniesz na boisko to na pewno każdy zwróci uwagę.

Noskill
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości