• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nike Baller BB0267
#1
Czy piłka Nike Baller BB0267 jest dobra ?? Nie zepsuje się za szybko ?? I który kolor wybrać BB0267-051, BB0267-601, BB0267-801, BB0267-882 ??
Koszykówka - dla innych jest zabawą i rekreacją - dla mnie jest sposobem na życie.
  Odpowiedz
#2
Lepiej dołożyć te 10 złoty i kupić Dominate.
Mi dominate na rok gry starczyła... Baller jeszcze krócej wytrzyma i jest po prostu gorszy.
Noskill
  Odpowiedz
#3
zgadzam się z kornishonkiem
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#4
Ja również, z tym że ja bym w ogóle ballera nie kupował bo wolałbym coś tańszego tej samej jakości kupić :D.

Dominate jest spoko a różnica jak pisał kornishon ~10zł. Tu dorwiesz ją za 39 zł taką jaką ja mam: http://sportowysklep.pl/sklep.php?md=pro...dominate-7
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#5
Baller jest najlepszą tanią piłką! :) Starczy spokojnie na rok przy na prawdę mocnej grze, a przy okazji jest tani. Ja mam zamiar sobie kupić tego biało-niebiesko-czerwonego :)

Dominate też starczy na długo. Te 2 piłki choć w miarę tanie, to starczą spokojnie na rok przy "katowaniu", a jeśli gra się normalnie tylko meczyki itp. bez konkursów wsadów, grania "21 bez liń" i innego typu rzeczy, to spokojnie starczy na 2-3 lata. Mówię szczerze :)

A w zasadzie 2 lata przy samym graniu (normalnie), 3 lata jeśli grasz rekreacyjnie bo wtedy nie ma się jak zepsuć ;) Piłka mimo tego, że się zetrze to nadal trzyma ręki przy czym inne już by się ślizgały. No chyba, że są kałuże, będzie wtedy od ziemi/piasku to po wytarciu może się ślizgać, ale i tak mniej niż inne ;)

Miałem 3 ballery (przyznam się, że 2 znalezione, a jeden leżał w piwnicy, ten 3 był od kuzyna ). Dużo moich znajomych je ma. Starsi znajomi także grają ballerami i grają tak długo, aż się nie zmieni kształtu. Nie widziałem w sumie chyba nigdy ballera który się typowo zepsuł. Jedynie się mogą zrobić "guzy" przy częstym wsadzaniu :) A, że ja mam 3 kosze koło bloku ( duży/średni/mały, kiedyś może wrzucę fotkę, akurat jest remont dachu w bloku więc może któryś z pracowników do mi wejść, akurat mam drzwi koło drabiny na dach ;) ) to ciągle katuje piłkę na konkursach wsadów itp ;)
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#6
Też kupuje biało niebiesko czerwoną. Ja mocno katuje piłkę gram od 2 lat więc daje z siebie wszystko jak gram np na orliku bo nie mam dużo czasu wolnego, ale dzięki temu w szkole na sks jestem najlepszy dlatego próbuje się dostać do klubu ale nie mogę rodziców namówić :)
Koszykówka - dla innych jest zabawą i rekreacją - dla mnie jest sposobem na życie.
  Odpowiedz
#7
Pieprz rodziców. Znaczy ten. "Namawiaj aż do skutku".

Ja dałem ojcu sobie wmówić że się nie nadaję i mam teraz to co mam - nigdzie mnie nie chcą bo jestem stary.
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#8
Piłka zamówiona :) Mam nadzieję że będę zadowolony z zakupu :)
Koszykówka - dla innych jest zabawą i rekreacją - dla mnie jest sposobem na życie.
  Odpowiedz
#9
Ja polecałbym Dominate, ostatnio sam kupiłem i sprawdza się świetnie. Jak kupiłeś to napisz jak bedzie sie grało :D.
  Odpowiedz
#10
Baller jak Baller ;) Gra się długo i dobrze ;>
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości