• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buty znowu , nie moge się zdecydować:P
#1
Mam do was bardzo podobne pytanie to tego kiedyś.
NA tartan (orlik) lepiej będą nadawały się HD 2012 czy Rose 2.5 .
Chodzi mi o wytrzymałość.
  Odpowiedz
#2
wątpie że ktoś ma obie pary
  Odpowiedz
#3
Oba buty są na prawdę dobre, więc bierz co chcesz :)

Nie wiem jak jest z wytrzymałością, ale pewnie dużo się nie różni. W końcu to buty z wyższej półki ;)
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#4
Łapałbym chyba HD`ki ale Rose`y też są dobre. Jest miedzy nimi nie wielka różnica jeśli chodzi o wytrzymałośc, bynajmniej z relacji kolegów.
  Odpowiedz
#5
Oba buty są dobre. Polecam HD-eki bo lepiej trzymają.
  Odpowiedz
#6
Rose`y podobno też trzymają się wyśmienicie, ale nie wiem czy w Ros`ach właśnie nie grają lżejsi gracze bo podobno chodziły takie teorie.
  Odpowiedz
#7
Od Rose'a dla Rose'ów, to sie rozumie samo przez sie. ALE, tak z innej beczki.

Ciekawe jak się prezentują na nogach Empire 2.0 od AND1 i te Entourage co chyba jeszcze nie miały premiery. W polsce oba buciny jeszcze chyba niedostępne, ale ciekaw jestem jak im wyszły ;)
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#8
Jeśli w ogóle byłyby w Polsce dostępne, to jestem ciekaw w jakiej cenie :D. Gdyby było w granicach do 6 stówek może bym się nawet pokusił :D.
  Odpowiedz
#9
No te pierwsze to ze 4 stówki, jakby podyktowali powyżej 450 to chyba byłoby coś nie tak. Przecie to AND1. Ale ciężko tak ryzykować bo ostatnio ta firma to niewypały, na recenzje jakąś sie poczeka ;D Chociaż dla mnie 400 to i tak poza zasięgiem :D
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#10
No wiesz hajs jest na to :D Ale fakt że to są niewypały :D.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości