• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siatkówka
#1
każdy z nas choć raz widział jakiś Slam Dunk Contest Cool na których to zawodnicy robią wsady takie jak np. przeskakiwanie przez kolegę i pakowanie do kosze czy obroty 360. I nieraz się zastanawiałem czemu siatkarze podczas meczów nigdy nie próbują uatrakcyjnić gry (nie mówię o przeskakiwaniu przez innego zawodnika i "wbijaniu gwoździa" ) ale o jakiś obrotach (np. 540 i atak to by ciekawie wyglądało) czy atakowaniu tyłem lub z dużym odchyleniem albo skaczemy i robimy zamach jedną ręką dla podpuchy by gościu w bloku wyskoczył prędzej i drugą atakujemy lub lobujemy go :D .Ostatnio dużo gramy na w-f w siatkówkę więc myślałem by to jakoś uatrakcyjnić , co myślicie o tym ?
  Odpowiedz
#2
Dlatego nie lubie tej gry, nie szanuję jej, nienawidzę grać. Mimo tego, że kiedyś mi całkiem spoko szło.

Ale w taki Siatkówka Contest chętnie bym zagrał. tylko jakiś ogarnięty wystawiający wymagany ;D
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#3
zawsze jakaś alternatywa dla ludzi ogarniętych w wsadach lub osób którym jeszcze brakuje kilku cm do wsadu a chcą poćwiczyć ,poza tym ciekawe jakie to by kombinacje niektóry powymyślali , ale fakt jeśli ten wystawiający będzie ogarnięty to można coś pokombinować
  Odpowiedz
#4
to by chyba wyglądało podobnie do tego
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości