• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yooo ;)
#1
Siema jestem Sebastian, lat 17 mam :D Przygodę z koszem zacząłem rok temu po zajawce filmikami Professora i And1ego, wziąłem piłkę, pojechałem na orlik i tam już zostałem przez parę miesięcy :D Wzrost może nie idealny - 179 ale to mi nie przeszkadza w ogrywaniu wyższych przeciwników :D A no i jestem z Małopolski, dokładniej z okolic Suchej Beskidzkiej i chętnie zagram/poćwiczę z kimś ;)
  Odpowiedz
#2
siema sebastian ;)
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#3
siema, jak wyskok ? :P
  Odpowiedz
#4
Wyskoku przyznam się, że nie mierzyłem ;) Ale na pewno przez zimę znacząco urósł :D Zmierzę jak śniegu nie będzie :D
  Odpowiedz
#5
U mnie odwrotnie, przez zimę to masakra... Witaj :)
  Odpowiedz
#6
Ja cały czas ćwiczę, obecnie rzeźba więc nogi też idą ;) A dzisiaj zrobiłem jeszcze jeden trening na skoczność http://hasfit.com/workouts/home/plyometr...c-workout/ jakie efekty będzie dawał to jeszcze nie wiem ale dał mi wycisk po normalnym treningu :)
  Odpowiedz
#7
Hej :)
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#8
No i miałem zamawiać HD 11, a dzisiaj wpadły mi 12 :) Byłem w sklepie a tu promocja i różnica pomiędzy 11 i 12 była 50 zł to wziąłem ;)
  Odpowiedz
#9
no to zajebisty wybór :D
  Odpowiedz
#10
Dzisiaj doszedł mój spalding street ;) Teraz tylko niech śnieg stopnieje i jazda :D Wyskok sprawdzę jak już będzie gdzie ;)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości