• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siemano
#1
Mam na imię Mateusz 16 lat 183cm ŁDZ, koszem się pasjonuję od nie dawna :-D. Trenuję siatkówkę już 6 lat i jak to zwykle bywa w tym wieku większość osób marzy żeby pakować gały do kosza jak VC i Blake xD Także tego zacząłem AA 2 więc mam nadzieję że w wakacje jakieś pseudo dunki będę próbował robić. Tyle o mnie ^^
  Odpowiedz
#2
siema
  Odpowiedz
#3
siema, lepiej sobie odpuść Air Alert 2 i inne programy treningowe dla zawodowców ! w twoim przypadku grałbym dużo w siatkę skoro ją trenujesz i dzięki temu zwiększył byś wyskok a za np. rok czy 2 poszedłbym na siłownie i tam się skupił na treningu nóg by zwiększyć wyskok
  Odpowiedz
#4
siemano
AA w wieku 16 lat? nieee, odpuść sobie, macko dobrze powiedział ;)
mi od grania w siatkówkę bardzo dużo się wyskok poprawił, a tymi wszystkimi planami tylko sobie zaszkodzić możesz
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#5
hehe wiedziałem że ktoś prędzej czy później tak napisze, normalnie nie decydowałbym się na AA2 ale jestem bardzo bardzo bardzo dojrzały fizycznie jak na swój wiek, zobaczymy :-D jeśli pojawią się bóle to oczywiście przerwę AA :-D btw na siłkę chodziłem przez miesiąc w 1gim.
  Odpowiedz
#6
Jeśli pojawią się bóle, to znaczy że już przejechałeś się i wypada wtedy zrobić miesiąc przerwy od jakichkolwiek ćwiczeń nóg :D A moze nawet dłużej :P
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#7
Miejmy nadzieję że ich nie będzie ^^
  Odpowiedz
#8
(28-03-2013, 18:36)kosiel napisał(a): normalnie nie decydowałbym się na AA2 ale jestem bardzo bardzo bardzo dojrzały fizycznie jak na swój wiek
tylko ci się tak zadaje ,w końcu będziesz rósł do 21 roku życia a chyba nie chcesz nabawić się kontuzji która będzie się ci cały czas odnawiała. Programy typu AA2 są przeznaczone dla zawodowców którzy mają za sobą cały sztab lekarzy i fizjoterapętów lub osób które już mają swój wiek ale jeżeli jesteś uparty to rób sobie ten program tylko później nie pisz pytań na forum jak sobie poradzić z bólami czy odnawiającymi się kontuzjami
  Odpowiedz
#9
dlatego właśnie odpuściłem sobie skomentowanie AA2, wiedziałem że ktoś inny to zrobi. Jeśli po 6 latach gry w siatke jeszcze nie ma dobrego wyskoku, to wątpie że zmieni sie to za sprawą AA czy to innego planu. nie kazdy może latac wysoko, tak to juz bywa ale próbowac cwiczyc nikt nie zabroni
  Odpowiedz
#10
(28-03-2013, 19:18)macko napisał(a):
(28-03-2013, 18:36)kosiel napisał(a): normalnie nie decydowałbym się na AA2 ale jestem bardzo bardzo bardzo dojrzały fizycznie jak na swój wiek
tylko ci się tak zadaje ,w końcu będziesz rósł do 21 roku życia a chyba nie chcesz nabawić się kontuzji która będzie się ci cały czas odnawiała. Programy typu AA2 są przeznaczone dla zawodowców którzy mają za sobą cały sztab lekarzy i fizjoterapętów lub osób które już mają swój wiek ale jeżeli jesteś uparty to rób sobie ten program tylko później nie pisz pytań na forum jak sobie poradzić z bólami czy odnawiającymi się kontuzjami

Zdziwiłbyś się chłopie skok wzrostu miałem bodajże w 4 klasie podstawówki i nic nie urosłem od roku prawie ;-D ale mniejsza o to, zobaczymy czy to coś da.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości