• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obuwie na hale
#1
Siemka planuję kupno butów na halę mógłby ktoś polecić jakieś buty(z naciskiem w to że będę w nic trenował siatkę, mam już lebrony na kosza)
Zastanawiałem się bardzo nad Howardami 3 są bardzo lekkie i wygodne i to jest mój faworyt na ten moment.
  Odpowiedz
#2
hyperfuse
  Odpowiedz
#3
Bardziej mi tu zależy na butach Adidasa np. Rose 773 bulls home co o nich sądziecie ? chodzi o to by był lekkie i w miare wygodne, wygląd na rzecz trzeciorzędna :-D
  Odpowiedz
#4
Wyglądają super, też jestem ciekaw jak się trzymają i jak wygląda ochrona kostki, aktualnie posiadam hyperfuse, ale widziałem właśnie podobne Adidasa i może za kilka lat zakupiłbym właśnie takie.
  Odpowiedz
#5
Prawdopodobnie je kupię (możliwe że tuż po świętach) i zdam relacje na ich temat :-D U mnie w klubie hyperfuse mają dwie osoby 11 i 12 i są zadowoleni (muszę je chyba przemierzyć xD).
  Odpowiedz
#6
ja sie przymierzam do crazy quick :P
  Odpowiedz
#7
773 i CL to najpopularniejsze chyba adasia w polsce. Adidas są lżejsze od najek - nikt nie mówi że ta różnica wagi cokolwiek daje, ale ci którzy lubią poczucie lekkości powinni być zadowoleni :P

Ja raczej w tańsze modele celuję :)
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#8
A jeśli chodzi i wytrzymałość 773 wiesz coś na ten temat? Dodam że buty będą wyłącznie na hale 2-3 razy w tygodniu po maks 2h dziennie, myślisz że potrzymają dłuższy czas ? :P
  Odpowiedz
#9
Nie wiem, wiem tylko tyle, że po prostu widuję koszykarzy PLK grających w tych butach (773 / CL). Możesz spytać się gościa z Butologii (butologia.com) on ci napewno doradzi na ten temat. :)

Ale 2-3 razy w tygodniu to ja grywałem w moich szmaciarkach z targu na asfalcie w tamto lato i jakoś trzymają, w tym roku bede od wiosny codziennie grał, ciekawe ile przetrzymają :D
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#10
[quote='Skillin'Up' pid='19090' dateline='1364659660']
773 i CL to najpopularniejsze chyba adasia w polsce. Adidas są lżejsze od najek - nikt nie mówi że ta różnica wagi cokolwiek daje, ale ci którzy lubią poczucie lekkości powinni być zadowoleni :P


Okay thx we wtorek jadę kupić ^^

  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości