• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dwuglowy uda : <
#1
Siemanoo! No to tak: pare tygodni temu (no juz moze z miesiac bedzie ) naderwalem miesien dwuglowy uda... no to ogolnie gralem w pilke kiedys i miewalem takie przypadki takze wiedzialem co trzeba zrobic odpuscic sobie aktywne uzywanie owej nogi ,schladzanie, mascie itd:) Wszystko jest spoko tylko juz prawie miesiac a z moim miesniem nadal coś nie tak.. Niby biegac juz moge skakac tez juz lajtowo i wgl ale on mi sie " męczy" po 10-20 minutach aktywnego ruchu miesien sie robi jakby spuchniety odzczuwam lekkie przykurcze i wgl. Macie pomysl co z tym zrobic? moze jakies cwiczenia na wzmocnienie miesnia czy cos? Ja nie wiem.. a to juz kwiecien i chcialbym zaczac grac itd ;x
  Odpowiedz
#2
Im szybciej pójdziesz do lekarza tym szybciej zagrasz :D

Nie martw sie zima jeszcze bedzie do czerwca, zdążysz.

btw nie wiem czy zauważyliście na tym forum połowa to kaleki, czy ono jest jakieś pechowe?
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#3
nie znam sie ani troche ale moja opinia :D :jak nie uzywales nogi miesiac to chyba nie ma sie co dziwić że miesien sie męczy, ja bym zajebał jakies cwiczenia wytrzymałościowe :D
P.S. ja tez kaleka :D
  Odpowiedz
#4
wlasnie tez o jakis cwiczeniach myslalem :D ale nie mam pojecia:D i btw czy macie jakis dobru tutorial co do rzutow? po zimie to ja kalecze rzuty ze nie moge :O
  Odpowiedz
#5
Ja to samo, ale chyba wystarczy, że po prostu przeanalizujesz co robisz źle, jak masz opcje taką to nagraj sie rzucającego a potem obejrzyj kilka razy i porównaj np. z bryantem i sie szybko kapniesz co kopiesz ;)
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz
#6
Tyyyyy:D a o tym to ja nie pomyślalem:D

good idea!
  Odpowiedz
#7
Ty tylko nie to że masz kopiować ten rzut, żebyśmy sie źle nie zrozumieli :D Każdy ma własne "nawyki", własny styl. Chodzi tylko o błędy typu że sie odchylasz do tyłu, albo łokieć źle trzymasz itd.
[Obrazek: brownjpg.jpg]

Jeśli lubisz koszykówkę NBA zajrzyj czasem na Toronto Raptors Polska.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości