• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SIEMA
#1
Siema mam prawie 16 lat kocham koszykowke ale gram bardziej amatorsko nie chodzilem nigdy do zadnego klubu itp. mam nadzieje ze dacie mi pare rad, napisze wam z czym mam najwieksze problemy.
po 1 rzut. przed wakacjami 2009 gral calymi dniami w kosza mialem 80% skutecznosc (3pt, i z pola) niestety moj rozwoj zastopowala dosc powazna kontuzja palca(zlamany palec i problemy z dosc mocno przytrzasnietym paznokciem) przerwa trwala ok 5 msc teraz bywa roznie nie czuje pilki i boje sie ze juz nigdy nie bede tak rzucal mam dni ze wrzuce pare trojek ale zadko.
po 2 problemy z dosc szybkim kozlowaniem, gdy staram sie zrobic jakis szybki zwod pilka mi ucieka.
po 3 pakowanie moze to wina w tym ze mam 185 cm wzorstu i waze jakies 88 kg wieszam sie na koszu ale na pake nie ma szans.
Jesli mozecie dajcie jakies rady, bede bardzo wdzieczny.
  Odpowiedz
#2
Witamy!
Też mam 185 wzrostu ale ja mam 15 lat i tez wieszam sie tylko na ksozu ; / ( he jak na razie xd) poczytaj w tematach jak coś to wal ;) służymy pomocą ; )
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#3
No Siemanko w naszych gronach :) . Co do wyskoku idzie podszkolić ale trzeba uważać. rzuty no z tym problem bo ciężko mi jest się odnieść do Ciebie gdyż nie wiem jak czujesz piłkę itd. Wydaje mi się że musisz teraz tylko sporo rzucać nawet w domu nieraz leżąco nadgarstek trenować... a kozłowanie to już praktyka narazie staraj się pomału i przyspieszaj i tak cały czas z czasem sam zauważysz różnicę. No to tak na początek zapraszam do różnych tematów na forum no i jak by co to pytaj :)
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#4
zgadazm sie z kolim
Basketball- I love this game Heart
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości