• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czym tak naprawdę jest dla nas koszykówka/streetball.
#1
Temat tyczy się jak wiadomo waszych relacji, odczuć w stosunku do gry w koszykówkę bądź streetball.
Mnie osobiście podoba się troszkę bardziej streetball, ponieważ jest to już gra widowiskowa i bardziej efektywna, chociaż nie wykluczam koszykówki, w którą również bardzo lubię grać. w streetballu najbardziej cenię swobodę działania. Gra ta pozwala mi na odkrywanie nowych możliwości, nowych taktyk itp., po prostu jest "1000" sposobów na grę. Nie traktuję tej gry jako życia, lecz jako jedną z iluś tam najmilej spędzonych chwil. Mogę spotkać się ze znajomymi i wraz z nimi dzielić się swoją pasją. Uważam, że dzięki koszykówce można osiągnąć bardzo wiele, nie tylko silne ciało ale i nowych przyjaciół, znajomych, jak i uważam, że można polepszyć swoje kontakty z przyjaciółmi, na których nie ma się zabardzo czasu, ze względu na szkołę.
  Odpowiedz
#2
Knikx bardzo dobry temat.
Koszykówka jest to teatr czy muzyka której nikt nie słucha czy nie ogląda. Nie jest o niej głośno w mediach. Dziwie sie bo to jest najlepszy sport na świecie. Zawodnicy to aktorzy. Tak jak powiedział kolega wyżej z tym się w pełni zgadzam ; ). Jednak ja wole klasycznego kosza, może dla tego że mam z nim częstszą styczność niż ze street'em. Odczucia jakie mi towarzyszą to na pewno wolność! Te dryblowanie rzuty i tak dalej. Koszykówka jest dla mnie sensem życia.. Wiążę z nią marzenia i myślę że uda mi się coś osiągnąć. Tylko oczywiście trzeba walczyć ; )
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#3
dla mnie to moje całe życie :D
Basketball- I love this game Heart
  Odpowiedz
#4
dla mnie jest to moje ukochane hobby w którym czuje się dobrze i się dalej szkole w tym co robię bo zacząłem grac w lato 2009 :D a nie wiele potrafię :( ale staram się grac jak najlepiej jak umiem
  Odpowiedz
#5
Jak dla mnie streetball to tzw urozmaicenie zwykłego kosza, podoba mi się właśnie swoboda, no i niezłe widowisko(Co do taktyk i stylu gry to jest tyle ilu jest graczy albo i więcej ;) ). Grając czy to w kosza czy streeta zawsze próbuję dać z Siebie wszystko i sprawdzić siebie samego lub po prostu dobrze się bawić z przyjaciółmi. W moim życiu ten sport znalazł by się w czołówce :)
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#6
dla mnie gra jest jedną z rzeczy która daje niesamowitą radość mimo że nie robie tego może najlepiaj po prostu z piłką czyje się dobrze ;)
...Rastafarai, król ze wschodu, zwycięski lew
On ześle miłość ludziom i zatrzyma krwi rozlew
Ze wschodu wiatr niesie jego wolność i zew
Jego miłość płonie jak ognisty krzew...
Bless!
  Odpowiedz
#7
Kocham koszykówkę jednak nie mogę powiedzieć że to jest całe moje życie. Nie interesuję się nią tak jak nie którzy moi koledzy co znają po 500 nazwisk gości z NBA ;P. Streetball jest bardzo widowiskową koszykówką, jest więcej swobody, czasami są śmieszne zagrania. Jednak lubię także grać w tradycyjnego kosza. Póki nie poznałem streetball'a grałem codziennie w koszykówkę :).
Pozdrawiam ^^
[Obrazek: ostr_3053.jpg]
  Odpowiedz
#8
Dla mnie streetball to jest sposób życia. Kocham ten styl niezła zabawa , pokazywanie swoich pomysłów na boisku itp. Dla mnie to całe moje życie.
  Odpowiedz
#9
Ja z Dawidem zacząłem grać w Street na przerwach a teraz zaczynam seryjnie się w to wciągać. Też nie znam za bardzo ludzi z NBA chociaż z AND1 Streetball kilku tam się znajdzie w głowie ;D Gram codziennie jak jest ładna pogoda - chociaż w zimę też czasem grałem xD
  Odpowiedz
#10
Dokładnie :D Mnie też to opanowało :D
[Obrazek: ostr_3053.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości