• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#1
Wink 
Witam

Nazywam się Kuba. Mam 15 lat ( rocznikowo 16 ). Miłość do kosza zaczęła się rok temu w wakacje. Większość czasu spędziłem na boisku. Teraz na nowo zaczynam chodzić. Nie uważam ze jestem już super graczem. Chociaż wśród tych graczy, z którymi gram jestem jednym z lepszych.
mam ok. 173 wzrostu i waze dosc malo, zaledwie 57 kg. Zasięg podczas wyskoku oceniam na 3 metry.
Jest to dużo jak na mój wzrost??
  Odpowiedz
#2
Witamy u nas Rastaaa. No słuchaj jeśli masz te 173 i skaczesz na 3 metry czyli prawie dotykasz obręczy (3.05 m) to masz dobry wyskok ; ) Tylko leciutki jestes hee :D
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#3
To ze leciutki jestem to wiem. wkurza mnie to bo jem bardzo duzo...;/
  Odpowiedz
#4
Witamy w naszych progach, A co do wagi to spokojnie, na razie się za bardzo tym nie przejmuj z czasem wszystko przyjdzie. I nie chodzi mi tu o jakiś super długi czas. A jeżeli nie przyjdzie do ciebie waga a będziesz chciał przytyć to jakaś dietka na pewno pomoże. Ale w twoim wiekiem to jeszcze poczekaj.
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#5
no to ja mam podobną wagę i wzrost, tylko jestem starszy o rok:P I też nie mogę przytyć choć dużo jem.
  Odpowiedz
#6
JA mam 194 wzrostu i waze 74 kg i tez nie mogę przytyć :) zasieg dosiezny z dwuch nog 315 a z jednej nogi 330 .POzdro
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości