• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Energy Drink
#1
Witam, mam do was takie pytanie odnośnie napojów typu 'Energy Drink. Czy picie takich napojów może mieć skutki uboczne w koszykówce ? Czy nie przeszkadza w niczym ich spożywanie raz na dzień ?
Mówię tutaj o napojach Tiger i Burn. Czytałem, że Red Bull jest zdrowy. Czekam na wasze opinie !
  Odpowiedz
#2
żadne takie napoje nie są zdrowe ;p wiadomo jeśli nie zażywa się ich regularnie nie powinno być żadnych skutków ubocznych, ale nie powinno się raczej cały czas na tym jechać :P
  Odpowiedz
#3
No tak myślałem, ja sobię łkam to raz na czas po meczyku, ale będę starał się tego czegoś nie używać- teraz to będzie tylko woda niegazowana i soki ;)
  Odpowiedz
#4
Jak z tych rzeczy i z takim "specyfików" to tylko Powerade ale ja tego nie pije. Jak narius powiedział to nie jest zdrowe. Tam tyle tego wsadzają że boje sie zajrzeć na skład. Unikaj tego jak najczęściej.
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#5
Powerade podobno jest zdrowy i pomaga- nie wiem czy on coś szkodzi ?
  Odpowiedz
#6
Wiadomo powerade wypijesz raz , dwa spoko. Co do energy drinków to unikaj , Dają energii ale później zabierają więcej xD Co do skutków ubocznych to o jakiś słyszałem, coś kolega mi mówił że jego kuzyn sporo pił... Ale już nie wiem za bardzo o co chodziło więc nie napiszę . Ogólnie Sam dzisiaj wypiłem mała buteleczke bo spać mi się chciało . Ale trzeba jak najmniej i jak najrzadziej. Lepiej kupić lepszy sok ....
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#7
Ja pije powerade. Napój izotoniczny. W ogóle nie chce się po nim pić przez jakiś czas :)
[Obrazek: ostr_3053.jpg]
  Odpowiedz
#8
nie ma to jak r20 +
  Odpowiedz
#9
Nie pij tego to jest podróba. Tańsza ale bardzo nie zdrowa.
[Obrazek: ostr_3053.jpg]
  Odpowiedz
#10
Powerade tylko. I to sporadycznie.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości