• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prosze o pomoc
#1
mam sprawe...ciagle dostaje 1 vs 1...co prawda 1-2 punktami ale zawsze...jakby mozna prosic o WASZE FILMIKI podczas gry jak kogos chcecie obejsc....prosze o wasze poniewaz jak patrze np na streetball czy nba to poprostu za wysokie umiejetnosci jeszcze jak dla mnie[/color]
  Odpowiedz
#2
Najprostszy a zarazem skuteczny trick (o ile to można nazwać trikiem xD): po prostu przerzucasz piłkę nad przeciwnikiem i łapiesz ją za jego plecami ;] Ale to to jest podstawa ;]
GG: 7478027

[Obrazek: hotsaucesygna.png]

[Obrazek: spammerzb7yc3ri7.gif]
  Odpowiedz
#3
ale nie uzyje go w koszykowce...noszona bedzie ;p czasem wyjdzie mi ladny cross ze przeciwnik straci rownage albo poleci za daleko...i spiny ale ciagle ich uzywac nie mozna bo sie skapna xD
  Odpowiedz
#4
(22-05-2010, 10:11)szogun napisał(a): ale nie uzyje go w koszykowce...
To dział Streetball ;]
GG: 7478027

[Obrazek: hotsaucesygna.png]

[Obrazek: spammerzb7yc3ri7.gif]
  Odpowiedz
#5
poprostu cwicz drybla i sam podejrzyc innych na meczach itp :D lub sam cos stworz
Basketball- I love this game Heart
  Odpowiedz
#6
Raz na jakiś czas próbuję zrobić coś, co już gdzieś widziałem, ale ogólnie to gram swoim stylem i staram się być zawsze nieprzewidywalnym. Mimo, że nie gram dobrze, to często zaskakuję oponentów i zdobywam punkty :)
  Odpowiedz
#7
właśnie zaskakiwanie jest dobre xD . A tak może potrenuj rzuty z dystansu ? (np. zaczynacie grę rzucasz za 3 i kosz xD) Później już normalnie. Wiesz jeżeli raz trafisz przeciwnik zauważy że nie może ci dawać rzucić i to można wykorzystać nawet do obejścia (np.udając że rzucasz, przeciwnik podbiega lub wyskakuje a ty zwodzik i pod kosz xD)
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#8
ooo dobre ;] dzieki
  Odpowiedz
#9
Wypracuj sobie styl i opinię na boisku, a potem graj zupełnie inaczej :) Jeżeli grasz w stałym gronie to możesz porządnie zamieszać. Zależy też jak często gracie, wtedy dostosowujesz te zmiany do częstotliwości waszych gier, np. w miesiącu. W ten sposób niejednokrotnie zaskoczysz przeciwnika oraz wytrenujesz wiele aspektów gry. Po pewnym czasie będziesz miał opinię nieprzewidywalnego, bo nigdy nie wiadomo co zrobisz.
  Odpowiedz
#10
siemka masz problem z obejsciem mam dla ciebie sposób i 2 tricki pomogące ci obejsc goscia 1 trick to Flintstone Shuffle a 2 to hipnotyzer masz tu linki ok 1 shuffle http://www.youtube.com/watch?v=qBN2acHaa...er&list=UL a 2 to http://www.youtube.com/watch?v=2w_c6hDEuh4 to ci pomorze na 10000% :D
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości