• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie co do Crossovera
#1
Question 
Mam takie male pytanko odnośnie crossów: jak je robić żeby jak najbardziej zaskoczyć przeciwnika i żeby ten się przewrócił? Są jakieś ćwiczenia pomagające w tym?
[Obrazek: attachment.php?aid=144]
  Odpowiedz
#2
Ćwiczyć i ćwiczyć... Musisz jak najbardziej odchylić piłkę wtedy kiedy robisz ten pierwszy zamach i z szybkością "światła" xD Przeciągnąć w drugą stronę.
[Obrazek: e97wjq.png]
This is ten percent luck, twenty percent skill
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure, fifty percent pain
And a hundred percent reason to remember the name
  Odpowiedz
#3
Dokładnie. Wychylać się mocno ;D!
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#4
Balans ciałem to podstawa.
  Odpowiedz
#5
Żeby się przewrócił hheh xD Co za cel, w sumie nieźle coś takiego wygląda... A tak to przede wszystkim bardzo dobre opanowanie piłki, drybling się kłania. Balans ciałem wiadomo no i zaskakująca szybkość :)
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#6
Smile 
OK, dzięki potrenuje. Ale jak ktoś chce jeszcze coś dodać to niech się nie krępuje :) .
[Obrazek: attachment.php?aid=144]
  Odpowiedz
#7
Ja ci powiem tak.

Istnieje wiele odmian crossoverów najlepiej dopasować do swoich możliwości żeby dobrze go wykonywać i był skuteczny , ja osobiście wybrałem crossa Derricka Rose o nazwie Counter Killer Crossover wygląda on tak :


Jeśli ci się ten nie spodobał to zobacz sobie inne ten koleś co pokazuję ma ich pełno poczynając od Steve Nasha kończąc na Allenie Iversonie. I powodzenia w nauce;)
  Odpowiedz
#8
Counter Killer Crossover- niezły, potrenuję :)
  Odpowiedz
#9
ale pamiętaj żeby crossover był użyteczny w grze musisz go bardzo dobrze umieć , tzn. bardzo szybki tak jak ten koleś go robił na filmiku jakbyś taki stan osiągnął to by było nieźle ja osobiście też najczęściej używam Counter Killer Crossover ale też używam dużo razy w meczach crossa Steve Nasha itp. po prostu trzeba mieć zapas w dłoni zaskoczenie przeciwnika szczególnie u rozgrywającego to podstawa :)
  Odpowiedz
#10
Im więcej trików masz w garści tym lepiej :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości