• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka pozycja
#1
Siema , po wakacjach ide do klubu w kosza i nie wiem jaka pozycje wziasc , mysle nad rozgrywajacym lub obroncom.Jak gram to mi mowia ze dobrze obraniam ,mam 170 i 13 lat wiec nie wiem co z tym rozgry wajacym , koziol mam dobry ale z szybkoscia nie jest najlepiej , kozlujac nie musze patrzyc na pilke moge sie rozgladac , nawet kozlucjac pod nogami i nie wypadajac z rytmu , z moim wzrostem chyba na atak powinieniem isc ,tylko skill trafien z daleka sie troche zminiejszyl bo dawno nie gralem , no ale chyba najlepiej sie czuje na rozgrywajacym bo sobie przebiegne pod kosz podam , czasami zapakuje i gites. Jaka jest wasza opinia , na jakiej powinieniem byc pozycji ???
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#2
Jeśli masz problemy z szybkością to nic się nie dzieje , możesz grać jako rozgrywający tylko będziesz musiał uważać żeby Ciebie obrońca nie zaatakował musisz wtedy szybko oddać piłkę albo jakoś obejść obrońcę.

A gdzie będziesz grał jeśli można wiedzieć ?
  Odpowiedz
#3
Ja bym wziął 2 lub 3. Ale według uznania no.
A gdzie grasz najczęściej lubisz się z piłką bawić ;>?
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#4
Ja gram na betonie koło bloku na koszach ,a ide do klubu w Inowrocławiu do "Kasprowicza" czy jakoś tak, kolega tam jest wiec tez tam ide.A jeśli chodzi o gre to tak , na maksa na obronie jak sie przyloze to nikt nie przejdzie (jak by co gram ze starszymi od siebie o conajmniej 4 lata i maja trudnosci gdy bronie) , ale szybko przy tym sie mecze , a lubie grac na rozgrywajacym , dostaje pilke ide na przod podanie i strzal , albo podanie oddanie i my dunk ^^ , tak przewaznie gram.
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#5
Luckyy jak ty go chcesz dać na 2 ,3 jak napisał że ma 170 wzrostu to na 3 już się nie nadaję bo tam trzeba być też troszkę wyższym i silnym , a na 2 napisał że ma słaby rzut za 3 a na 2 musi mieć bardzo dobry rzut bo większość rzutów w końcówkach meczy oddaje 2.
  Odpowiedz
#6
Jak to jest jakiś klub to trener będzie Cię obserwował. Z pewnością lepiej Ci doradzi niż my na podstawie Twoich opowieści. Próbuj różnych rzeczy, w końcu będziesz wiedział co sprawia Ci najwięcej frajdy i w czym osiągasz najleposze wyniki.
  Odpowiedz
#7
No w sumie prawda Grigo :) Jak idziesz do klubu to trener ci sam da pozycję. Ja np. chciałem grać jako 2 , ale trener mi powiedział żebym przemyślał sprawę nad 1, bo jak powiedział : mam świetny kozioł , potrafię widzieć moich kolegów na boisku , mam fantazję z niektórymi akcjami , dobrze rzucam za 3 i za 2 też , mam dobre podania pod kosz i nie tylko , to pomyślałem czemu nie można spróbować i zagrałem raz drugi trzeci i teraz gram jako 1 ;)
  Odpowiedz
#8
Ja najbardziej lubie 2 i 3, ale jak masz 170 wzrostu to pewnie będziesz rozgrywał. Będziesz grał w klubie tam o ciebie zadbają. Pokarz co umiesz i powiedzą ci w czym jesteś dobry, gdzie i jak masz grać ; )
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#9
Dobra , zaczekam co trener powie
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#10
no i prawidłowo :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości