• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki program dla mnie najlepszy?
#1
Mam 15 lat i troszkę ponad 180 cm wzrostu. Mój wyskok nie należy do najlepszych :P (doskakuję do obręczy) ,dlatego chcę go poprawić. Nie robiłem jeszcze żadnego z programów i nie odczuwam żądnych bólów kolan . Jaki polecilibyście program na wyskok ,dla kogoś kto nie chce za bardzo przeciążyć stawów? Dodam jeszcze ,że nie mam dostępu do siłowni.
  Odpowiedz
#2
Zapraszam na lekcję polskiego, nie zaczyna się zdania od a więc :) Ale to tak na uboczu. Z resztą to już ci inni doradzą :D
  Odpowiedz
#3
jakiś lekki AA i SD sobie odpuść może peco lub kangoo ...
  Odpowiedz
#4
Moim zdaniem nie rób żadnych programów.
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#5
Dokładnie , a ile ważysz ? Jeżeli chodzi o programy to nie jak już chcesz coś robić to sobie biegaj :) A jeżeli przy 180 cm i 15 lat doskakujesz do obręczy to szacun :) (masz dobry wyskok)
A w takim wieku lepiej nie katować się programami przyjdzie i na to czas :)
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#6
Z tym doskoczeniem do obręczy to jak się tak mocno wybiję to ją musnę palcami. Wczoraj byłem u ortopedy i powiedział ,że jeśli mam coś zaczynać to jakiś lekki trening ,więc może zacznę Kangaroo.

Robił ktoś z was Kangaroo? Jeśli tak to proszę powiedzieć jakie daje wyniki.
  Odpowiedz
#7
Ja robiłem kangro przez tydzień na sprawdzenie, robiłem swój autorski trening dość długo ( jest gdzieś na forum ) . Robiłem z 3 tygodnie AA2, bawiłem się troche w plyometryke. I wiesz z jakiego założenia wychodzę ? Że nie potrzebny mi żaden trening ale muszę ćwiczyć w domu bo myślę że dziadzieje i że sie po prostu opier@#%$#. I jak ćwiczę nad wyskokiem to wgl. czuje w sobie powera i jest mi lżej. Chodzi tu o moją motywacje, chęci i psychikę. Teraz pracuje nad nowym treningiem na wyskok który bd. mógł robić wieczorem, będzie on lekki i nie będzie obciążał stawów. A pomoże tam wzbić się wysoko moralnie przynajmniej w moim wypadku ; ). Na boisku spędzam bardzo bardzo dużo czasu od 4 czasami do 7 h. I nie ma siły na trening. Po prostu, teraz wakacje przydało by się jakiś zacząć i robić go całe wakacje. By we wrześniu na zawodach pokazać trybunom że graja tu koszykarze ;>
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości