• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak trenować celność bez kosza?
#1
Jest jakiś sposób żeby trenować celność nie wykorzystując przy tym kosza? Da się jakoś trenować celność w domowych warunkach?

Z góry dzięki za odpowiedz.
[Obrazek: attachment.php?aid=144]
  Odpowiedz
#2
ja kiedys trenowalem z klubie taka opcje jak jedna reka na wprost przed twarza ugieta w lokciu i tak ciagle rzucasz bo jak zauwazyles gdy rzucasz automatycznie reke wykrzywiasz w bok a od łokcia w gore pod skoks a tym cwiczeniem reke masz na wprost od barku do nadgarstku . Ciezko to troche mi wytlumaczyc
[Obrazek: VinceCarterSignature-1.jpg]
  Odpowiedz
#3
Chyba wiem o co co chodzi. Ale mi nie chodzi o technikę rzutu tylko o celność, bo technikę już sobie wyrobiłem, ale z celnością nie najlepiej mam.
[Obrazek: attachment.php?aid=144]
  Odpowiedz
#4
Celność to też technika rzutu prawie , bo jeśli masz dobrą technikę to potem jeszcze dodajesz skoncentrowanie i już.
  Odpowiedz
#5
Ej Wiesz to prawie jedno i to samo. Jak wyćwiczysz jedno to drugie przyjdzie ;>. AAaa Cleominivs dobry temat ; ). Ej niech się każdy wypowie ;>
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#6
zawies zobie kosz na smieci na garaż czy tam na cos no i rzucaj ;pp ja bym tak zrobił a jak nie to narysuj sobie gdzies na ziemi jakies kółko i rzucaj lobami i tak zeby piłka wpadła do kólka
  Odpowiedz
#7
(23-06-2010, 21:02)streetballove napisał(a): zawies zobie kosz na smieci na garaż czy tam na cos no i rzucaj ;pp ja bym tak zrobił a jak nie to narysuj sobie gdzies na ziemi jakies kółko i rzucaj lobami i tak zeby piłka wpadła do kólka


Gdybym mial podwówko u siebie w domu to bym se od razu powiesil kosza :) . Ale niestety mieszkam w budynku pietrowym.
(23-06-2010, 20:26)fake_drive napisał(a): Celność to też technika rzutu prawie , bo jeśli masz dobrą technikę to potem jeszcze dodajesz skoncentrowanie i już.


(23-06-2010, 20:36)Luckyy napisał(a): Ej Wiesz to prawie jedno i to samo. Jak wyćwiczysz jedno to drugie przyjdzie ;>.

Oj nie wiem... technikę już sobie wyćwiczyłem, co prawda to nie jest perfekcyjna technika taka jaka trener zawsze pokazuje, ale to technika z która mi się najwygodniej rzuca. Jedynie z celnością mam problem.


(23-06-2010, 20:36)Luckyy napisał(a): AAaa Cleominivs dobry temat ; ). Ej niech się każdy wypowie ;>

Dzięki :) .
[Obrazek: attachment.php?aid=144]
  Odpowiedz
#8
a ja?;D
  Odpowiedz
#9
Ja nie wiem jeśli technikę masz dobrą to powinieneś trafiać. A nie trafiasz z jednej pozycji czy ze wszystkich? Albo też problem tkwi w koncentracji , dekoncentruję cię ktoś inny albo nie skupiasz się na celu czyli środku obręczy. Też możesz mieć problem z ustawianiem nóg jeśli rzucasz prawą to prawa lekko do przodu, nogi w linii prostej z barkami, ręce nie szeroko tylko równolegle z kolanami i stopami. Palce stóp skierowane w stronę kosza.
  Odpowiedz
#10
A no racja, to może być to, bo nie zwracam uwagi na ustawienie nóg. Popracuje.

(23-06-2010, 21:21)streetballove napisał(a): a ja?;D

Oj, sorki. Już poprawiłem :D .
[Obrazek: attachment.php?aid=144]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości