• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co powinien umiec prawdziwy and1-owiec
#1
No wlasnie co? Jakie cwiczenia musi wykonywac jakie cwiczenia wykonzwal Hot Sauce _ albo Iverson albo jeszcye inni. napewno duyo grali a po za tym...

ps sorki ale mi sie klawiatura psuje i nie moge napisac pztajnikow
  Odpowiedz
#2
no wszystko hot cwiczyl jak kazdy tylko ze w kazdej chwili
Basketball- I love this game Heart
  Odpowiedz
#3
ale czy poza samym graniem w kosza cos robił
  Odpowiedz
#4
A my go znamy ? Nie... więc nie wiemy ,na pewno się uczył ;)
  Odpowiedz
#5
Zadzwoń do niego i się spytaj ;). Grał, grał i jeszcze raz grał! Oraz dużo trickował, to jest pewne.
Może poza graniem w kosza pracował. Po co takie pytanie streetballove... to jest troche bezsensowne...
Niedostępny
  Odpowiedz
#6
Nom trochę przyznam. Na wpisz sobie w google Philip Champion i ci wyskoczy angielska wikipedia i poczytaj sobie o nim.

A poza tym niema czegoś takiego jak and1-owiec. AND1 to jest tylko team streetballerów. Streetballer istnieje coś takiego na przyszłość.
  Odpowiedz
#7
I am Outsider or Freestyler, whatever u wanna xD
Niedostępny
  Odpowiedz
#8
Lepiej zmień nazwę tematu na "Co powinienem umieć żeby się nazwać streetballerem". Sam jestem ciekawy co inni na to odpowiedzą.
[Obrazek: attachment.php?aid=144]
  Odpowiedz
#9
Ale to tez nie oto chodzi ... Np niektorzy najczęściej murzyni rodza sie z tym jebanym talentem ktorego malo kto ma i po roku cwiczenia takiego samego jak ty bys wykonywał on byl by o 100 razy lepszy juz w tym . Np taki znajomy z klubu jak jeszcze mieszkał w polsce reprezentant Polski ( kadeci ) napierdalal nieziemska koszykowke pojechal do niemiec dostal sie do 2 ligi juz wiekowo to nie wiem jak jest juniorzy czy jak im tam i stał sie w chuj lepszy niz w polsce grał a dalej grzeje ławe bo jak opowiadał na parkiecie 5 to 4 czarnych 1 biały i graja taka koszykowke ze on dalej nie utrzymuje z nimi poziomu a w polsce jest prawdopodobnie najlepszy z dolnego slaska .
[Obrazek: VinceCarterSignature-1.jpg]
  Odpowiedz
#10
No, ale Ameryka to jest różnica. Tam to kurde, od razu grają sobie w drużynach, nie sami na 5 godzin...
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości