• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nudy
#1
Założyłem ten temat z nudy. Jeśli nie będziecie mieli co robić tak jak ja, to piszcie coś tu.

Dzisiaj byłem złożyć "orzyginały" do Technikum Informatycznego, a zapomniałem Karty Zdrowia i Zdjęć XD. Poza tym byłem na otwartym basenie w Czechach i się spaliłem, że mnie coś zaraz strzeli... Chyba sobie jutro nie pogram (już 2 dni nie gram, po raz pierwszy od 2-3 miesięcy (nie licząc deszczów). Super nie gram, ale słabo też, tylko, że nie chce mi sie biegać, więc ogólnie w pojedynkach 2 vs 2, 3 vs 3, potem stoje pod koszem XD
Niedostępny
  Odpowiedz
#2
Hmm ja na basenach codziennie bywam a wiec opalony zajebiscie jestem . A w kosza mi sie troche odechciewa grac albo zbytnio nie mam czasu i sił . W sumie wakacje są trzeba sie troszke poopierdalac ;] Dzisiaj był jakis street w miescie u mnie ale o 16 w upał to zdecydowanie nie poszedłem i na dodatek dzisiaj o 21 skonczyłem trening na silce to wieczór odpoczywam bo nie ogarne weekendu cały tydzien totalny zapierdziel . Ach a planowałem isc dzisiaj na jakies balety sie najebac i cos wyrwac .
[Obrazek: VinceCarterSignature-1.jpg]
  Odpowiedz
#3
Ja też ostatnio na basenie dużo jestem ze względu na kolegów którzy mnie wyciągają :D
  Odpowiedz
#4
Dobra, zaczynam ściągać 2 albumy 2Paca, potem ściągam utwory z YT kolesia o nazwie IrishhCream - posłuchajcie sobie jego, już ponad 7 lat tworzy rap, wg mnie najlepsza piosenka (wszystkie podpisuje WiseGuys Productions IC (nazwa)) WiseGuys Productions IC (Feel)

Fajne piosenki kolo robi.
Niedostępny
  Odpowiedz
#5
Ja własnie się przeprowadziłem i jeszcze nie mam piłki... :(
[Obrazek: attachment.php?aid=144]
  Odpowiedz
#6
Uuu a masz boisko?:)
  Odpowiedz
#7
Nom, teraz będę mógł grac ile będę chciał :):):) ...
[Obrazek: attachment.php?aid=144]
  Odpowiedz
#8
Jeee, to lajtowo :D Życze szczęścia w trickowaniu ^^
Niedostępny
  Odpowiedz
#9
ja od ponad tygodnia nie grałem gdyż byłem na wyjeździe ze znajomymi a po powrocie jakoś nie mogę się wybrać, brak czasu i za dużo na głowie.. może dziś uda mi się wyrwać:D a tak to całe dnie oglądam seriale :P:P
Obiecałem pomóc w promowaniu strony kolegi, który odkrył koszykówkę dopiero:
ZAPRASZAM POD TEN LINK ! ! !
Wejdź i zostaw mu komentarz alby czuł się lepiej :) !

[Obrazek: be62e75642197d0a.jpg]
  Odpowiedz
#10
Ja miałem podobnie w ferie zimowe... Bez przerwy oglądałem Comedy Central. A tak by the way, ktoś to ogląda oprócz mnie?
[Obrazek: attachment.php?aid=144]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości