• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trening
#1
Trener przeniósł mnie na skrzydlo co trenowac żeby dobrz grac na tej pozycji?
Daje pnkt.reputacji jak ktos napisze.a jak ktos napisze szczegolową rozpiske dam 10:D
  Odpowiedz
#2
A dokładnie na jakie skrzydło niski skrzydłowy czy silny ?
  Odpowiedz
#3
rzucający obronca (2)
  Odpowiedz
#4
No to co to za skrzydło jak to jest Guard?

Trenuj rzuty za trzy punkty bo to obowiązek rzucającego obrońcy dobry rzut za trzy.
  Odpowiedz
#5
ja mam 12 lat! no prawie 13
a rozpiska? a bieganie? jakies cwiczenia?
  Odpowiedz
#6
popiersze musisz być nie przewidywalny szybki musisz dobrze mijac przeciwnika i dobrze rzucac ja tez mam 13 lat i robie sobie taki trening na rzuty magica johnsona(poszukaj na youtube tam magic podaje melo i on rzuca) po 5 z kazdej pozycji tylko nie rob codziennie bo sie przetrenujesz
teraz wypłata 10 reputacji prosze
Basketball- I love this game Heart
  Odpowiedz
#7
możesz najwyżej 1 distac 10 to rozpiska
  Odpowiedz
#8
Jaka rozpiska co to ja jestem twój trener albo dietetyk sam poszukaj albo sie kogos psytaj od czego masz swoje trenera
Basketball- I love this game Heart
  Odpowiedz
#9
streetballove troszkę może mniej wymagaj bo my nie jesteśmy twoimi trenerami. Wiemy że jesteśmy tu wszyscy by ci pomóc no to ci podajemy przykłady, więc spokojnie.
  Odpowiedz
#10
Grasz na 2 tak ?
Musisz wspierać Rozgrywającego i zarówno starać się pomagać pod koszem (MJ). Czasami nawet musisz zastąpić rozgrywającego . Trenuj głównie rzuty z dystansu i wjazdy pod kosz tak jak PF i SF. To na pewno się przyda. do tego dochodzą rzuty z pół dysta . Musisz być wszechstronny . Jak mówisz że masz te 12 czy 13 lat. To jeszcze jesteś w 6 kl ? To teraz nie zawracaj sobie głowy rzutami za 3 pkt. Trenuj dokładny techniczny rzut z pół dysta i ćwicz różne wjazdy na kosz. Czy bokiem czy tyłem. Jak tam chcesz, baw się tym : ). I wykonuj jakieś ćwiczenia które pomogą oswoić twoją dłoń z piłką.
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości