• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trening na wzrost
#1
Znam pare cwiczen na wzrost wiszenie na drążku możecie nie wierzyc ale pomaga jestem żywym dowodem :) . A rozciąganie ogólne jak na rozgrzewke pomaga? bo chce jakby kosci wydłużyc. Ale prosze o cwiczenia a nie o jakąs diete.
  Odpowiedz
#2
ziom nie można wzrostu trenowac ,wiszenie pomaga rozciaganie jest po to aby nie dozanc konduzji itp a nie poto zeby rozsnac
Basketball- I love this game Heart
  Odpowiedz
#3
Wink 
Zagadzam sie z Matim :) ... NIe da sie zwiekszyc wzrostu . A tak wq to po co Ci jak ty to powiedziałes "wydluzyc kosci" ?
[Obrazek: deathn.png]
  Odpowiedz
#4
WYDLUŻYC KOSCI -ŻEBY BYC WYŻSZY?I DLUŻSZY DA SIE ZWIEKSZYC WZROST! PRZECZYTAJCIE SE BIOGRAFIE JORDANA! CHYBA NIKT TU NIE CZYTAŁ... NAPEWNO JEST JAKIS TRENING.
  Odpowiedz
#5
A ile masz wzrostu ?
[Obrazek: deathn.png]
  Odpowiedz
#6
a po co Ci to? 167 a co?
  Odpowiedz
#7
tak z ciekawosci :D ... Masz tu , pewnie to czytałes no ale ... http://www.sfd.pl/Trening_na_wzrost_czyl...10834.html
Jesli chcesz pakowac do kosza a nie mozesz doskoczyc , to polecam np : Air Alert-a :)
Patrzyłem na roznych forach ... Jedynm pomagały suplemety . Wiec jesli masz troche $ , to mozesz sprobowac ...
Powodzenia
[Obrazek: deathn.png]
  Odpowiedz
#8
Ja czytałem biografię M. Jordana ; )
Jest to taki trening że wisisz na drążku np. na trzepaku jakieś tam 3 serie po ileś minut i jest też jakiś cykl i tygodnie teraz już nie pamiętam. W tym treningu chodzi o to żeby kości rozciągnęły się na stawie, żeby się poluzowały. Jednak ma to swoje złe strony bo prawdo podobnie stawy są słabsze. Jednak zyskujemy parę minimetrów.
Ps. Takie wiszenie może być dołujące i niekomfortowe ;D
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#9
no tak ale Jordan robił to w liceum a ty masz jak mi sie nie zdaje masz 13 lat to po co ci to ??!! synek ty jeszcze sie rozwijasz rosniesz itp więc tylko 1 pytanie PO CO CI TO ??
Basketball- I love this game Heart
  Odpowiedz
#10
Zgadzam sie z Matim :) Było gdzies napisane cos w stylu , że " Jesli jeszcze rosniesz , to tylko Ci to moze zaszkodzic " Pomysl dwa razy :)
[Obrazek: deathn.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości