• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Houston we've got a problem - kolano...
#1
Tak więc, jeżdże na rowerze - jest git, nic nie boli (byłem dziś w Skoczowie - 11 kilosów rowerem (22 w 2 strony :P) i nic nie bolało), zacząłem grać w kosza na boisku od 17 jak zawsze po jakimś czasie, zaczęło mnie boleć pod kolanem, tak jakby góra piszczela i przez to nie moge szybciej biegać a tym bardziej skakać... Mam to już od paru dni, potem przestaje i moge np zagrać mecza, ale bez 2taktów lub czegoś w tym stylu bo siada... Np. dziś grałem 2vs2 i nie bolało mnie tak mocno, a jak wcześniej grałem w "dyche" to nie mogłem zbytnio biegać za piłką, bo 1 raz spróbowałem wsadzić... Nie wiem, znajomy (21 lat - Bodzio :P) powiedział mi, że najpewniej sobie naciągnąłem ścięgno, bo mówił, że też tak kiedyś miał, a gra w streeta 6 lat ogólnie... Może to i prawda, chyba zakupie sobie ściągacz i jakieś maści...
jakieś sugestie? Jeśli macie jakieś propozycje do pomocy, to proszę bardzo.

W pon. chyba ide do lekarza z tym, a póki co Altacet i bandaż rozciągający...
Niedostępny
  Odpowiedz
#2
Miałem ten sam problem ... : ) Balała mnie dolna czesc kolana ... NIe mogłem szybko biegac i wq . Na szczescie jakoś mi przeszło i nie miewam tego typu bulu : ) ... Powodzenia w leczeniu . ! Wracaj jak najszybciej do gry : D
[Obrazek: deathn.png]
  Odpowiedz
#3
Ale wiesz co jest najlepsze?
Dziś mnie bolało podczas gry (sam sobie rzucałem i biegałem, bo jeszcze nikogo do gry w kosza nie było), ale próbowałem pakować z 5 razy i nie bolało (tzn. bolało ale tak samo jak podczas gry - mogłem skakać xD Ale potem zaczął mnie brzuch boleć i mnie chwyciło XD Jak zapierdzielałem do domu to wow XD

Dzięki za pomoc Street-er, może przejdzie
Niedostępny
  Odpowiedz
#4
haha jesli jest "potrzeba" to sie nie mysli o bólu ( Tylko sie biegnie xD ) ... NO i co byłes u tego lekarza ? ;>
[Obrazek: deathn.png]
  Odpowiedz
#5
W pon. bo dzisiaj niedziela... Ale zoabczymy jak dziś się będzie grać, pierw chyba się zdeczka porozciągam :P
Niedostępny
  Odpowiedz
#6
Powodzenia w kuracji ... : )
[Obrazek: deathn.png]
  Odpowiedz
#7
Dzięki :P Wczoraj próbowałem pakować dużo razy, i nie bolało, może to mija xD
Jak przeczytałem w necie - to to jest problem początkujących biegaczy, co przez ostatni czas leżeli i nic nie robili (4miechy temu właśnie to o mnie :D prawie 4 miechy godz 17 - boisko :D)
Niedostępny
  Odpowiedz
#8
Fote byś zrobił jak pakujesz : D ... ( Robiłes jakiegos Air Alert-a ? Czy masz az tak nisko kosze : D )
[Obrazek: deathn.png]
  Odpowiedz
#9
Raczej prawie, ale jeszcze mam za słaby wyskok :P Za miesiąc, 2 będe pakować lajtowo (a, a kosz na 2,90 bodajże - na boisku), na Orliku mamy na 3 xD Do siatki doskocze (10-15 centyli od kosza jest ta siatka metalowa :P)
Niedostępny
  Odpowiedz
#10
U nas na orlkiu jakies "Typki" Podwyższyli na max-a ... Juz wyzej sie nie da podnieść i własnie nie wiem na jakiej wysokości on teraz jest ;/ ... Musze chyba wyjśc zmierzyć bo obręczy sie łape ^ ^ ( Alert tydz 4 zaczynam : D )
[Obrazek: deathn.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości