• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Offtop
#1
Big Grin 
Wiadomo o co chodzi jak w temacie ;]

Wczora byłem na boisku na pół godziny i se lajtowo pograłem, ale teraz jakoś jestem jakby to powiedzieć już przyzwyczajony do piłki, że już lajtowo se drybluje, jeszcze troche się patrze na piłke, ale tak już gram na luzie. I ładnie mi się rzuca do kosza ^^ 2 razy se zapakowałem xD
Niedostępny
  Odpowiedz
#2
Moze to nie ma nic wspólnego ze streetballem, ale musze sie pochwalic :D . Pare dni temu uratowalem zycie pieskowi :) . Takiemu malemu, bialemu pudelkowi. Szedlem sobie z moim psem na spacer, poszedlem sie wysikac pod plot :D a tu nagle slysze skopmlenie, a raczej wycie z bólu psa. Patrze a tu samochód potracil pieska :( . Zaraz odgonilem mojego psa i podszedlem zobaczyc co sie stalo pieskowi. Koles który potracil pieska tez przybiegl przestraszony. piesek wil sie po ziemi, ale kiedy podeszlismy to sie uspokoil (byl oszolomiony po wypadku, wiec sie dziwnie zachowywal). Przekustykal sie po ulicy na chodnik(kulal na jedna noge, lewa tylna). Nie krwawil. Koles który go potracil odjechal, widzac ze psu nie stalo sie nic powaznego(a przynajmniej tak nie wygladalo). Zostalem z nim sam. Wiadomo, nie moglem tak zostawic biednego rannego zwierzaczka. Zabralem go do domu na noc, a rano rodzice go odwiezli do schroniska. Do poludnia biegalem po weterynarzach pytajac sie czy nikt nie zgubil tego pieska(porobilem mu zdjecia) i zostawilem im nr telefonu. Wlasciciel zadzwonil o drugiej. Nie do mnie ale do mojej mamy. Powiedziala mu ze zostawili go w schronisku, podala adres tego schroniska i powiedziala co sie mniej wiecej stalo(z tym wypadkiem. Piesek przeszedl operacje, ale nic groznego mu sie nie stalo, przezyl, i wszystko z nim jest okej. Szkoda tylko ze wciaz nie wiem jak sie nazywa :( .

P.S. Piesek mial splaszczona lewa tylna lapke.
Sorry za brak polskich znaków.
[Obrazek: attachment.php?aid=144]
  Odpowiedz
#3
bohater :D
Basketball- I love this game Heart
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości