• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boomerang
#1
Tu film jak się robi Boomerang.



oraz

  Odpowiedz
#2
To raczej bardziej do Tricki :P
  Odpowiedz
#3
Przeniesione do odpowiedniego tematu.
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#4
Klasyka ;))) Stare już ludzie się nie nabierają ;)))
Bo
Liczy
Się
Tylko
Basket :angel:
  Odpowiedz
#5
Może i klasyk ale mi się On podoba :) może go źle wykonuje ale nieraz coś wyjdzie :)
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#6
e mam jedna prosbe jesli mozecie do podajcie inny link z tym filmem bo mi strona you tube nie chce sie zaladowac
  Odpowiedz
#7
ten trik jest spoko i prosty chyba
  Odpowiedz
#8
może ktoś opisać jak go się wykonuje??XD
  Odpowiedz
#9
no właśnie nie widać na tym filmiku za bardzo jak typek wywala tą skałe prosto. Koli możesz opisać ?
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#10
Spróbuję,
Na początku gif z wykonaniem:

   
Kliknij aby powiększyć.

Odnośnie triku, jest On dość trudny dlatego, że trzeba zrobić wszystko prawidłowo aby przeciwnik dał się nabrać.

Opis.

-Kozłujemy sobie piłeczkę pod nogami itd (Powinniśmy dość szybko i płynnie to robić)

-Następnie podchodzimy do przeciwnika( Albo gdy On sam do nas podchodzi, gdy chce odebrać za wszelką cenę piłkę)

-W tym momencie podskakujemy i w tym samym czasie udajemy że podajemy piłkę. Rzucając prawą ręką , przy tym "niby" Podaniu ręka z piłką powinna być mniej więcej nad lub nawet za głową, ramieniem przeciwnika.

-Końcowa faza to podkręcenie piłki w taki sposób aby wróciła do ciebie. Wszyscy na filmikach robiących to prawą ręką podkręcają ją nadgarstkiem, obracają ją w lewą stronę (Jak na filmiku i gifie.) Mi osobiście lepiej to wychodziło gdy robiłem to w drugą stronę.

Cały ten ruch nadgarstkiem to jedna z najważniejszych rzeczy potrzebnych do skończenia triku w właściwy sposób. Ciężko jest to opisać słowami ale trzeba piłkę tak podkręcić aby wróciła.

No i na koniec łapiemy piłeczkę kroczek i rzut , rzucamy komuś na pakę lub omijamy przeciwnika.

Mam nadzieję że przybliżyłem wam sposób wykonania Boomeranga.


Co do tego podkręcenia mogę jeszcze dodać że nadgarstkiem musimy zrbić prawe tak samo jak byśmy rzucali piłkę nadgarstkiem , lecz cały ruch jest oczywiście inny (jak na filmiku)
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości