• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem ze stresem
#1
Dzisiaj zagrałem mój pierwszy mecz w szkolnej reprezentacji. Niestety wypadłem fatalnie. Nie mogłem sobie poradzić ze stresem, nie ogarniałem w pełni co się działo na boisku. Nogi miałem jak z waty,brakowało mi pewności siebie, po prostu czułem się fatalnie na boisku, tak jak bym nie był sobą. Macie dla mnie jakieś rady czy można coś zrobić w moim przypadku czy po prostu się nie nadaje.
  Odpowiedz
#2
Na pewno się nadajesz, ja gdybym miał grać mecza w szkolnej reprezentacji to bym się posrał ze stresu :P Chociaż nie chodze na sksy, ale może zaczne o ile są do kosza.
Pewnie z każdym razem będzie lepiej (ja tego nie wime bo grałem jeden mecz w podstawówce tylko :P)
Niedostępny
  Odpowiedz
#3
Oby było tak jak mówisz bo podoba mi się strój reprezentacyjny :D i nie chcial bym go tak szybko oddawać :D
  Odpowiedz
#4
To życzę szczęścia :D Moim zdaniem nie myśl o ludziach na meczu tylko o twojej drużynie i przeciwnikach. Może to pomoże. Pomyśl, że to twoi qmple i gracie se na boisku sami (tzn. przeciwnicy to inna drużyna jak zawsze :P)
Niedostępny
  Odpowiedz
#5
ogranicz ??????. ja piernicze, ludzie przecież jest mnóstwo postów na temat stresu, jak sobie z nim radzić, są zamieszczone filmy motywacyjne i wiele wiele innych.

o widze, że kolega Luckyy usunął swój post...
[Obrazek: nba_g_bosh_wade_james_b1_300.jpg]

Miami Heat = 2010 NBA Champions
  Odpowiedz
#6
Ja też na moim 1 meczu nieogarniałem , po naszych osobistych zebralem i pobieglem na drugi kosz eh.... , ale po meczu usłyszałem że 2 z drużyny i to na dodatek ci najlepsi też taki błąd w 1 swoim meczu popełnili.Też sie nie swojo czułem , nie wybiegałem aż tak do kontry bo poprostu myślałem że mi się na pewno nie uda.Ale na 2 meczu grałem najlepiej jak potrafie i trener powiedział że byłem najlepszy z drużyny xD
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#7
Więcej wiary w siebie :)
[Obrazek: 1280x960zmniejszaczpl25.jpg]
  Odpowiedz
#8
Drogi kolego Jogi ; ). Ja motywuję się na boisku nawet gdy zobaczę kogoś nowego co nie widział jak gram, zawsze udowadniam coś sobie jakoś tak mam. Oglądam filmiki motywujące, słucham dobrej muzyki ; ) po twojej odpowiedzi widzę że ty motywujesz się robiąc coś tam sobie, nie komentuje tego, cóż ale nie polecam. Usunąłem swój post iż uznałem że nie ma sensu się kłócić. Jest wiele tematów ale jak może nie zauważyłeś ten wątek nosi nazwę "Problem ze stresem" to ja się pytam gdzie to maiłem napisać ?
Forum służy do dyskusji i wymieniania się nawzajem poglądami. Nie unoś się i nie nerwicuj ; )
Dlatego kolega Luckyy usunął post.
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#9
Dobrze, post może być. Nie kłóćmy się ale postarajmy sobie pomagać. Co do tematu to zgodzę się wiadomościami powyżej: muzyka, filmiki... A w czasie meczu skupienie. Musisz przestać myśleć o widowni i o innych którzy w tym momencie nie są Ci potrzebni :) Wchodzisz na parkiet, zastanów się co masz robić, przygotuj się i zacznij grać. xD
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#10
Podobają mi się te ostatnie słowa :D
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości