• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki program wybrać przy moich warunkach fizycznych?????
#1
Witam
Zacznijmy od tego że mam 17 lat i chciałbym poprawic wyskok i dynamike nie zacierając zbytnio stawów i przy tym spalic tkanke tłuszczową.Czy mógłbym prosic o ułożenie diety i programu na wyskok typowo pod moje warunki fizyczne.
Waże 95kg przy 181 wzrostu jak jeszcze jakieś dane potrzebne to mówcie to dopisze peace
b-ball love
#2
Po co zakładać nowy temat co ??? przed chwilą już 1 usunęli , popatrz na napisane treningi i sobie wybierz a nie zaśmiecasz forum zbędnymi tematami , zrób trening napisamy przez Luckyy-iego jak dla mnie najlepszy i nie obciąża zbytnio.A poza tym większość takich uzytkownikow robi konta tylko zeby napisać 1 temat dla niego ważny a potem już nie wchodzi na forum.

----------------------------------------------------------------------------------------------
Temat chyba do zamknięcia
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
#3
Sory za dublowanie tematów,myślałem ze program treningowy zależy od warunków fizycznych i ze każdy musi mieć inny.a poza tym czy samymi areobami spale tkankę tłuszczową i jakie ćwiczenia pomogą spalić tłuszcz z ud?Jeszcze raz sory nie przyjrzałem się tematom zbyt dokładnie.Nie moge znależć tego programu czy mógłbyś mi podać link.
#4
Ej, oczywiście zależy, ale czy nie można tego napisać, dopisać, załączyć, przyłączyć i się ZAPYTAĆ w tamtym temacie? Jak mówiłem jest tego masa. Nic się nie stało, napisz tam i pogadamy.
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości