• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Help...
#1
Mam problem z rzutami za trzy, a mianowicie z tym, że mam problem aby dorzucić do kosza tzn. dorzucam, ale sie tak jakby wysilam przez co nie trafiam i tu leży moje pytanie brakuje mi siły czy to coś z techniką, bo z pół-dysta trafiam 6-7/10, więc nie wiem. POMÓŻCIE
  Odpowiedz
#2
A ile masz lat i jak rzucasz ? ;)
  Odpowiedz
#3
zalezy ile masz lat jakmasz okolo 18 to powinienes robic pompki to na pewno pomoze ale nei mozesz przesadzac
Basketball- I love this game Heart
  Odpowiedz
#4
Rzucasz poprawnie czy byle jak , z 2 rąk czy co ??? Najpierw radze nauczyć się rzucać z nadgarstka , a jeśli rzucasz z nadgara to trójki też się staraj tak rzucać , pisałeś że masz 13 lat , ja też i to że nie dorzucasz czasami to jest normalne , ja mimo to wole rzucić poprawnie i nawet wole żeby nie doleciało albo musnęło obręczy niż rzucać byle jak od czasu do czasu trafiać.Wiedz czas i doświadczenie zrobi swoje.
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#5
Rzucam poprawnie, nie z 2 rak ani z pod klaty
  Odpowiedz
#6
Ja miałem podobny problem w Twoim wieku. Nie należy się zniechęcać ;)
Niedostępny
  Odpowiedz
#7
też kiedyś miałem ten problem... rób pompki albo podciągaj się na drążku :) chociaż siła powinna też przyjść z czasem grania :D
[Obrazek: 32324_04_02_10_9_49_18.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości