• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flinstone shuffle + Video
#1
Flinstone shuffle

Nieraz widzimy jak osoba grając robi kozła z jednej strony przeciwnika a przebiega z drugiej. We Flinstone shuffle tego kozła należy zrobić pionowo tak aby piłka nie przeleciała dalej (patrzcie na gifa lub też film, piłka odbiją się lecz nie leci dalej) a ciałem zrobić zwód tak jakbyście chcieli minąć obrońcę z drugiej strony. I jeżeli dobrze wykonaliście ten zwód to przeciwnik pobiegł a wy macie drogę wolną do kosza. Dla lepszego efektu możecie piłkę podkręcić tak aby do was wracała ale to jest już troszkę trudniejsze.


.gif   shuffle.gif (Rozmiar: 64.5 KB / Pobrań: 339)


Filmik:


.
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#2
filmik nie działa.. można prosić o jeszcze jeden ??
  Odpowiedz
#3
DonPrzemko Dzięki za informacje już zmieniłem na nowy :)

Pozdraiwam
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#4
nie ma sprawy... ;)
  Odpowiedz
#5
jezeli mozecie to napiszcie jakies wskazowki jak zrobic ten trick tak aby przeciwnik sie nabrał
  Odpowiedz
#6
hmm chyba wystarczy szybko zrobić piłką koziął w miejscu i zrobić unik na tą samą strone ( jak pokazano w filmiku) moim zdaniem obrońca powinien się nabrać. Bardzo ważne jest aby dość szeroko wykonać zwód w lewo musi być on dość agresywny
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#7
Agresywny i szybki zwód, jest ten element zaskoczenia :D
  Odpowiedz
#8
Wystarczy po prostu zrobić kozioł w (np.) lewo, żeby piłka została w miejscu, samemu ruszyć w prawo i potem szybko wrócić? Czy muszę jakoś podkręcić piłkę, żeby ją potem szybko przejąć i nie stracić?
  Odpowiedz
#9
Chyba trzeba normalnie rozłożyć szeroko prawą ręke zrobic mocny koziął i jednocześnie np. w lewo zrobić agresywny szybki zwód, unik. po mojemu powinno się udać ;)
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#10
Powinno, nie ma co teoretyzować, jak wypróbujecie to dajcie znać ;]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości