• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wzrost
#1
Mam 16 lat 165 cm wzrostu
jak mam grac co mam robic i jak zachowywac sie na boisku zeby zniwelowac tą dysproporcje wzrostowa miedzy innymi graczami?
licze na jakies filmy lub porady co robic a może ktoś z was był w podobnej sytuacji i już to przeszedł
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#2
Słuchaj to nie jest takie proste. Wzrost to wzrost, tego się nie zniweluje, chociaż niski zawodnik wcale nie ma dużo gorzej. Musisz duużo popracować nad swoją szybkością i dryblingiem, to jest klucz do sukcesu. Bo co z tego, że będzie wyższy skoro ominiesz go jak tyczkę ?? :P
Popatrz na to też z takiej perspektywy. Dzięki niskiemu wzrostowi masz niższy kozioł, a co się z tym wiążę wysokiemu ciężko będzie wyjąć ci piłkę.
  Odpowiedz
#3
- Gra pod koszem
- krycie
- 1vs1.

BLa bla bla...........

Jak opanujesz kozioł podania i zwłaszcza kozioł i podania to bd naprawdę dobrze ej!
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz
#4
Ja mam 13 lat i 176 i uważam, że jestem niski :D a co do pytania do przede wszystkim kozioł ;]
  Odpowiedz
#5
Ja się zgadzam z siekankiem - to ze jesteś niski to nie musi być żaden problem, przeciwnie, to może być atut, zależy jak to wykorzystasz. Przede wszystkim musisz trenować kozioł, panowanie nad piłką, podania, itp. jak to zajebiście opanujesz wtedy zaczynasz trenować rzuty z dystansu i wjazdy pod kosz(z obrońcami). No chyba ze zamierzasz grac tylko w streeta, to wtedy radze wszelkiego rodzaju trików.
Znasz Disaster'a? Jest zajebisty mimo ze ma tylko 155 cm (nie jestem pewien, niech ktoś potwierdzi)
Masz filmik looknij sobie:
[youtube]5D0MAS9EiN8[/youtube]
[Obrazek: attachment.php?aid=144]
  Odpowiedz
#6
on mial wtedy 15-16 lat to co sie dziwisz on jest teraz dorosły
Basketball- I love this game Heart
  Odpowiedz
#7
Teraz chyba Disaster nie gra, ja przynajmniej nie widziałem żadnych jego nowszych filmików. A szkoda :) . Co nie zmienia faktu ze i tak on był wtedy zajebisty mimo wzrostu.
[Obrazek: attachment.php?aid=144]
  Odpowiedz
#8
a macie moze jakies filmiki ktore opisuja jakis drybling crosy albo cos takiego moze byc po angielsku
a co z rzutami za 3 bo to mi wychodzi najlepiej
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#9
Takich filmików jest cala masa, wystarczy wpisać w YouTubie coś typu "how to crossover" albo "crossover tutorial". W temacie Pytanie co do Crossovera było parę filmików ;)
A rzuty za 3... jesli chodzi o rzucanie to można tylko dawać wskazówki techniczne, celność się trenuje z doświadczeniem, po wielu rzutach.
[Obrazek: attachment.php?aid=144]
  Odpowiedz
#10
ja też jestem niski mam 15 lat i 166 cm wzrostu
podbudowaliście mnie na duchu
dzięki
[Obrazek: albumshot.php?pictureid=3465&albumid=477&cover=1]

-----------------------------
Street ball its my live

My name is Boomberman
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości