• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nos - Problem
#1
Dzisiaj na W-F dostałem z ręki w nos, krew poleciała skromnie.

Wydaje mi się, ze złamany nie jest ale troszkę boli, ból jest większy jak skacze, ruszam szybko głową.

Wiecie może jak mógłbym zaradzić, mam nadzieję, że do czwartku przejdzie bo mam grać ...



Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#2
ja bym poszedl do lekarza i watpie czy cos innego mozna ci doradzic musi to zobaczyc specjalista
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#3
Ja mam podobnie, w środę na treningu dwa razy w nos oberwałem i dwa razy mi krew pociekła, i wciąż mnie boli, mam nadzieje ze wydobrzeje przed następnym meczem :) . Nie wiem co możesz zrobić, ja po prostu ignoruje ból i staram się chronić nos podczas kontaktu.
[Obrazek: attachment.php?aid=144]
  Odpowiedz
#4
Dokładnie nic nie robiłem i jest dobrze. Bólu już nie ma, więc wszystko gra. Ignorowałem ból, oraz grając bardziej uważałem na no nos.

Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#5
Dlatego bolal cie nos podczas skoku czy gwaltownego ruchu, poniewaz cisnienie udezalo i zatoki pewnie ci bolaly. Zlamany raczej nie jest, tylko obolaly.
  Odpowiedz
#6
ja dostałem wielokrotnie w nos. Okropny ból! Nie złamany był ale czułem jak się rusza jakaś kość "pod spodem" cholernie bolało. Niby przestało po 3 dniach także ale nie zazdroszczę.
Podoba mi się jego gra, podoba mi się jego styl. Hej on jest OK! LeBron James
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości