• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z kompem
#1
siema mam od jakiegoś czasu problem z kompem a mianowicie taki że jak wchodzę na yt i na jakieś inne też stronki jak to jak chce obejrzeć jakiś filmik z basketem to jest pokazane to kuło że się ładuje to mi się po chwili komp zwiesza i potem wyskakuje blue screen

to ogólne dane mojego kompa
Microsoft Windows XP Home Edition wersja 2002

KOMPUTER
Intel® Core ™ Duo CPU
2,20 GHz
2,00 GB RAM
  Odpowiedz
#2
Przeskanuj programem NOD 32 , Kaspersky albo G Data , pewnie trojan
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#3
pewnie tak albo jakies inne gowno
jak nie pomoze to sprobuj pokombinowac z ramem np. wyjmij jedna kosc albo pozamieniaj slotami moj kolega mial podobna sytuacje i to pomoglo
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#4
a można to innym antywirusem przeskanować np Avast lub norton cecurity sacn ?
ej small 95 możesz napisac coś jaśniej o co chodzi z tą kosci ale jak pozamieniać slotami ??
  Odpowiedz
#5
norton możę jo ale Avast słaby , zeskanuj trialem G Data albo trial Nod 32 , obecnie sam używam nod-a , miałem orginalną wersję przez 2 lata ale pomyślałem że trial ma to samo , a wygrywać co miesiąc to nie problem ,
"To become a champion is the result of hard work and dedication but all champions start with a dream"
  Odpowiedz
#6
a może byc tylko wersja testowa żeby to tylko naprawić ?
tego G Data
  Odpowiedz
#7
powinno wystarczyc
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#8
a mam pytanie czy ten problem rozwiąże formatowanie komputera lub wgranie nowego Windows ?
bo skanowałem i nic nie wykryło :D
  Odpowiedz
#9
Na pewno chyba ze masz problem z netem samym, jeśli nie to spróbuj najpierw przeinstalować przeglądarkę i wgrać nowego flasha...
Niedostępny
  Odpowiedz
#10
z intranetem nie mam problemu a nowego flasha aktualizowałem chyba tydzień temu
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości