• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co daje przewage....
#1
co daje nam przewage w grze odpowiedz jest prosta szybkie nogi i jeszcze szybsze rece! biore pilke i krece!!
  Odpowiedz
#2
he, no racja;d!
no ale przewaga to tez;d logiczne myslenie;d ej bo trzeba umiec wykorzystac to podczas gry;d!
  Odpowiedz
#3
wszystko powyżej zgadza się ale czy to wszystko ?
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#4
czy to wszystko ?? myśle, że ważną bronią jest nasz umysł i panowanie nad nim a niżeli on nad nami. Mam na myśli mianowicie to, że np. nie dać się stresowi, który będzie powodował u nas lekkie drgawki.
Oczywiście, nogi, ręce itp... też są bardzo istotnym powodem do dobrej gry.
  Odpowiedz
#5
Knikx Zgadzam się z twoją wypowiedzią trzeba założyć nowy temat na ten temat:)

Chodzi mi o stres itd
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#6
Umiejętności własne są niezmiernie ważne, ale jak Ci przyjdzie "minąć" paru dobrych obrońców raz, drugi, trzeci... to zrozumiesz, że przydałoby się pograć zespołowo :) Dobre zgranie potrafi czasem bardziej zdezorientować przeciwnika niż niejeden trik, wiem to z własnego doświadczenia.
  Odpowiedz
#7
Girgo zgadza się ale jak gramy 3v3 to nieraz trzeba jakiś trik, Ale zgadza się szybkie podania i zgranie naprawdę robi wrażenie :) (Dzisiaj byłem tego świadkiem)
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#8
Zawsze dobrze jest mieć w rękawie jakiegoś asiura :) Gdy konwencjonalne metody zawodzą trzeba trochę zaszaleć, bo przecież o to chyba chodzi w streetball'u :D
  Odpowiedz
#9
no w streecie wydanie mi się że trzeba mieć sporo tych asów i parę swoich złotych asów :)
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#10
Im więcej, tym lepiej.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości