StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Łatwe triki na 11lat
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Siemka mam pytanie znacie jakieś fajne triki na 11 latka ojade już 2gim a opanowanie piłki itp mam opanowane w streetBalla gram 3 dni wiec prosze o bardzo łatwe triki żeby kogoś szło obejść xD[/size][/font]
Zwykły crossover opanowany do perfekcji może wszystko , jak grasz 3 dni no to wątpię czy masz opanowane ... , każdy trik jest łatwy tylko trzeba się go pouczyć .
Gram 3 dni ale przed tym grałem w zwykłego kosza o koło 3 lat
E dasz link do tego triku
11-3=8 to grasz od wieku 8 lat , to kozioł powinien być , ale powinien nie znaczy że masz . Kozłujesz nie patrząc na piłkę , potrafisz robić szybkie zwody , typu podchodzisz w lewo , pod prawą nogą , odrazu za plecami i lekko do przodu i spin (pivot , obrót czy jak kto woli ) , nie tracąc przy tym samemu piłki i wciąż masz orientację widzisz podczas tego innych graczy , bo powinieneś nie patrzeć w ogóle na piłkę i kozłować i patrzeć na rozłożenie drużyny i na obrońce który cię kryje , bo jeśli będziesz sobie kozłował patrząc w dół albo cały czas na obrońcę , to po co ma reszta drużyny wybiegać i męczyć się w walce o pozycję , jak będzie to takie same jak by stali i ty byś trochę pokozłował , a i jeszcze 1 rada , dla każdego , jak idziecie na kosz to nie rzucajcie byle jak tylko ścinajcie na niego , wypychajcie go barkiem ( ale nie łokciem ) i idźcie na kosz rzucić , wtedy możecie zdobyć kosz i + 1 osobisty , albo nawet 2 osobiste , jak nie trafisz , ale jak umiecie osobisty do perfekcji też wykorzystacie rzuty osobiste jak kontra bez zawodników , a przy okazji publiczność i koledzy z drużyny klaszczą , czy to nie jest to ...

A jeśli umiesz te rzeczy ( osobistych do tego nie musisz umieć , ale warto ) , to popróbuj sobie wszystkie triki z http://street-ball.info/forumdisplay.php?fid=12&page=1 , powiem szczerze że nawet ja umiem takie triki jak hipnozer , Crazy Legs , Hurricane , ale za to nie za bardzo wiem jak kręcić piłkę na palcu FAIL :p


PS: Zapomniałem coś dodać , ten popis umiejętności matematycznych tj 11-3=8 to musicie się sami nauczyć i nie piszcie żebym wam pomógł w zadaniu z matmy hehe . Raz jednym forum mi koleś tak napisał że jeśli umiesz tak liczyć ile % masz szans na drop itemu na jakim lvl , to napisz rozwiązanie tego zadania : i tutaj było jakieś zadanie
Akurat to co powiedzałeś mam opanowane ale triku na palcu i hipnozera nie umiem ;/
Ej wiesz czy opłaca mi się kupić tą piłkę ?
http://allegro.pl/pilka-do-koszykowki-ge...00230.html
jeśli zaczynasz grę to polecam ci jakiegoś meteorka bo wątpię czy ta piłka będzie dobrze się łapy trzymała a to jest potrzebne w streecie przy szybkich zwodach
nie to jakaś zwykła piłka ze sklepu za 10 zł
kup sobie nike baller na allegro za 40 zl
mi sie nimi dobrze gralo
Triki nie maja wymagań wiekowych ;) triki są tak samo łatwe albo tak samo trudne w każdym wieku ;) . Jednak domyślam się ze jesteś niski (po wieku), wiec radze ci spróbować z thru the legz :)
A kurat z wrostem mam proglem bo mam tylko 1,45 ;/
http://www.basketo.pl/Pilka_do_kosza_Wil...e-152.html e a ta ?
Stron: 1 2 3