StreetBall - Forum na temat Ulicznej Koszykówki

Pełna wersja: Banner i logo forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak wiecie od jakiegoś czasu mamy zamiar zmienić banner na forum. A razem z bannerem przydałoby sie zrobić jakieś dobre logo ;) . Dlatego zwracamy się z prośbą do grafików, jeśli któryś miałby chęć zrobienia bannera i loga forum, to zachęcamy i z góry dziękujemy za zrobienie i wrzucenie go do tego tematu ;) . Ja sam zabieram się zaraz za robienie kilku ;) .

Logo ma dowolne wymiary, zachęcam jednak do robienia ich w wymiarach 500x500 px albo większych, żeby potem można było dowolnie pomniejszać do potrzeb nie tracąc na jakości. A banner forum ma wymiary 950x200 px ;) .

Zachęcam także do robienia bannerów i logów w parze, żeby każdy banner miał swój odpowiednik w logo.

Prace proszę nadsyłać do dnia 20/07/2011. Później będziemy wybierać najlepsze prace w ankiecie, tak samo jak z rangami forum (zachęcam do glosowania).
Witam.

Jeszcze jest trochę czasu, chciałbym umieścić zajawkę loga, żebyście powiedzieli co wy na takie rozwiązanie. Logo robię w grafice.. nie pamiętam nazwy. Chodzi o to, że możesz ją powiększać jak chcesz bez utraty jakości. Także w przyszłości jakieś koszulki czy coś - nie ma problemu.

Miniaturkę umieściłem w załączniku. Postaram się w późniejszym czasie naprawić wszystkie nierówności, wygładzić tego ludka. Jakby co to ludek brany ze zdjęcia - AO.

Co do bannera to będziecie zmieniać wygląd forum? (skórkę)
sory ale takie sobie 5/10
Mi się podoba tak na avatar aby umieścić na innym forum :) . Co do skórki to mamy taki plan ale póki co jest ta która jest.
jako avatar moze byc ale ja ocenialem jako nowe logo
Logo to przede wszystkim symbol. Jest tylko "wstępną" grafiką. Dopiero później projektując np. banner na forum możesz je sobie kolorować jak ci się podoba, robić jakieś zadrapania, efekty :P Dla przykładu:

Adidas Originals:
http://1.bp.blogspot.com/_AcBUSVxs82w/SK...s_Logo.jpg
Po przeróbce:
http://www.unstage.com/wp-content/upload...logo_i.jpg

Więc wiecie, logo musi być proste :) Z reguły są jednokolorowe :), choć np. NBA ma 3 kolorowe. Normalnie to mógłbym niby włączyć PSa, narysować jakieś efektowne coś, ale chodzi tutaj o to, żeby logo było proste i możliwe do powiększenia z 2 cm na 20km bez utraty jakości :P Tym się kierowałem :) To taki post, bo nie każdy się na tym wszystkim zna :) Logo które zrobiłem wygładzę, dopracuję, zrobię banner na obecny wygląd i sami ocenicie :)
Okej, Nie mogę się doczekać, bo przykład jaki podałeś robi wrażenie :)
WOW naprawde swietne baardzo mi sie to podoba
ja tez sie juz nie moge doczekac
no dobrze mówisz az ; )
Haha ej. Nie oczekujcie zbyt wiele :P To był tylko przykład, ja nie jestem grafikiem :D Postaram się jak mogę ale można powiedzieć że na banner forum to nawet nie wypada robić czegoś takiego jak na tamtym przykładzie :P

Poza tym liczę, że nie tylko ja zrobię swój projekt :)
Stron: 1 2