• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Banner i logo forum
#1
Jak wiecie od jakiegoś czasu mamy zamiar zmienić banner na forum. A razem z bannerem przydałoby sie zrobić jakieś dobre logo ;) . Dlatego zwracamy się z prośbą do grafików, jeśli któryś miałby chęć zrobienia bannera i loga forum, to zachęcamy i z góry dziękujemy za zrobienie i wrzucenie go do tego tematu ;) . Ja sam zabieram się zaraz za robienie kilku ;) .

Logo ma dowolne wymiary, zachęcam jednak do robienia ich w wymiarach 500x500 px albo większych, żeby potem można było dowolnie pomniejszać do potrzeb nie tracąc na jakości. A banner forum ma wymiary 950x200 px ;) .

Zachęcam także do robienia bannerów i logów w parze, żeby każdy banner miał swój odpowiednik w logo.

Prace proszę nadsyłać do dnia 20/07/2011. Później będziemy wybierać najlepsze prace w ankiecie, tak samo jak z rangami forum (zachęcam do glosowania).
[Obrazek: attachment.php?aid=144]
  Odpowiedz
#2
Witam.

Jeszcze jest trochę czasu, chciałbym umieścić zajawkę loga, żebyście powiedzieli co wy na takie rozwiązanie. Logo robię w grafice.. nie pamiętam nazwy. Chodzi o to, że możesz ją powiększać jak chcesz bez utraty jakości. Także w przyszłości jakieś koszulki czy coś - nie ma problemu.

Miniaturkę umieściłem w załączniku. Postaram się w późniejszym czasie naprawić wszystkie nierówności, wygładzić tego ludka. Jakby co to ludek brany ze zdjęcia - AO.

Co do bannera to będziecie zmieniać wygląd forum? (skórkę)


Załączone pliki Miniatury
   
  Odpowiedz
#3
sory ale takie sobie 5/10
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#4
Mi się podoba tak na avatar aby umieścić na innym forum :) . Co do skórki to mamy taki plan ale póki co jest ta która jest.
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#5
jako avatar moze byc ale ja ocenialem jako nowe logo
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#6
Logo to przede wszystkim symbol. Jest tylko "wstępną" grafiką. Dopiero później projektując np. banner na forum możesz je sobie kolorować jak ci się podoba, robić jakieś zadrapania, efekty :P Dla przykładu:

Adidas Originals:
http://1.bp.blogspot.com/_AcBUSVxs82w/SK...s_Logo.jpg
Po przeróbce:
http://www.unstage.com/wp-content/upload...logo_i.jpg

Więc wiecie, logo musi być proste :) Z reguły są jednokolorowe :), choć np. NBA ma 3 kolorowe. Normalnie to mógłbym niby włączyć PSa, narysować jakieś efektowne coś, ale chodzi tutaj o to, żeby logo było proste i możliwe do powiększenia z 2 cm na 20km bez utraty jakości :P Tym się kierowałem :) To taki post, bo nie każdy się na tym wszystkim zna :) Logo które zrobiłem wygładzę, dopracuję, zrobię banner na obecny wygląd i sami ocenicie :)
  Odpowiedz
#7
Okej, Nie mogę się doczekać, bo przykład jaki podałeś robi wrażenie :)
Street-Ball.info Admin -> jeżeli masz pomysły, problemy, propozycje napisz :)
  Odpowiedz
#8
WOW naprawde swietne baardzo mi sie to podoba
ja tez sie juz nie moge doczekac
Piękny jest wschód słońca widziany z boiska...
  Odpowiedz
#9
no dobrze mówisz az ; )
  Odpowiedz
#10
Haha ej. Nie oczekujcie zbyt wiele :P To był tylko przykład, ja nie jestem grafikiem :D Postaram się jak mogę ale można powiedzieć że na banner forum to nawet nie wypada robić czegoś takiego jak na tamtym przykładzie :P

Poza tym liczę, że nie tylko ja zrobię swój projekt :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości